امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • دکتر سلطانی فر: نظام اداری کشور در حال تحول و جوان سازی است

   دکتر سلطانی فر: نظام اداری کشور در حال تحول و جوان سازی است

   دکتر مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان در نشستی صمیمی با نمایندگان سمن های استان گیلان و کرمان با تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت:از معاونت جوانان و اقای تندگویان بابت برگزاری مستمر جلسات با سمن های استان های مختلف تشکر و قدردانی میکنم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان در نشستی صمیمی با نمایندگان سمن های استان گیلان و کرمان با تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت: از معاونت جوانان و آقای تندگویان بابت برگزاری مستمر جلسات با سمن های استان های مختلف تشکر و قدردانی می کنم.
   سلطانی فر ادامه داد:ایران در حال تحولی بزرگ در نظام اداری اش قرار دارد،مدیران ٤دهه گذشته کم کم جای خود را به جوانان می دهند.
   او در ادامه گفت:دولت با انتخاب وزیری جوان در کابینه نشان داد این انتقال قدرت با سرعت بیشتری باید انجام شودو دولت هم در این بحث جدی است،امیدوارم در ٤سال اینده شاهد ان باشیم که خیلی از پست های مدیریتی بدست جوانان و زنان افتاده است .
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت:ما جوانان رابه عنوان یک موتور متحرک در اداره کشور می دانیم من معتقدم این انتقال قدرت در ٤ سال اینده انجام خواهد شد .
   سلطانی فر ادامه داد:در اینده نزدیک موانع و مشکلات سر راه سمن ها حل خواهد شد ،درتمامی استان ها ، استانداران استفاده از جوانان و اعتماد به ان ها را در دستور کار خود قرار داده اند .
   او در ادامه گفت:یکی از محوری ترین شاخص های ما برای ارزیابی مدیران کل استان ها ، رسیدگی به امور جوانان و حمایت از سمن ها و تعامل با جوانان است ،بارها در نشست های مختلف به مدیران مل استان ها گفته شده است که یکی از معیار های سنجش عملکردشان کارنامه هان ها دررحوزه جوانان است .
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت:ما در انتصابات مدیران استان نیز به جوانان اعتماد کردیم و هم اکنون چندین تن از مدیران کل استانی ما زیر ٤٠ سال هستند ،ما از رهبر کبیر انقلاب درس اعتماد به جوانان را اموخته ایم همانطور که میدانید در اولین دولت های بعد از انقلاب این حوانان بودند که اداه کشور را بدست گرفتند .
   او ادامه داد:در خصوص خانه جوانان با تعامل با نهادهای مختلف علاوه بر خانه های جدید تمامی خانه هایی که مربوط به جوانان است راپس خواهیم گرفت .
   وزیر ورزش و جوانان در خصوص تفکیک حوزه جوانان از ورزش گفت:ما تابع مراجع قانون گذار هستیم و هم اکنون هم معاونت جوانان با قدرت به کار خودش ادامه می دهد،هر تصمیمی که مجلس بگیرد ما با قدرت مقدمات اجرای آن را در اسرع وقت انجام خواهیم داد.
   سلطانی فر در پایان گفت: نام دفتر ازدواج در وزارت خانه عوض شده است ولی محتوای آن هنوز وجود دارد، تا کنون علاوه بر پرداخت وام های ازدواج در حوزه روان شناسی هم چندین مرکز مشاوره راه اندازی شده است که تعداد این مراکز مشاوره نسبت به ٤ سال قبل ١٠برابر شده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,454,459
تعداد بازدید امروز : 11,646
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25