امروز : دوشنبه 26 آذر 1397
   
  • در جلسه معارفه سرپرست فدراسیون بسکتبال

   اسبقیان: انتخابات فدراسیون بسکتبال با آرامش برگزار خواهد شد/ پریچهره: ثبت نام کاندیداها از شنبه آغاز می شود

   اسبقیان: انتخابات فدراسیون بسکتبال با آرامش برگزار خواهد شد/ پریچهره: ثبت نام کاندیداها از شنبه آغاز می شود

   ساعتی پیش نصرالله پریچهره با حضور در فدراسیون بسکتبال حکم سرپرستی این فدراسیون را از سید محمد شروین اسبقیان به عنوان نماینده وزیر ورزش و جوانان دریافت کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید محمد شروین اسبقیان در این جلسه که با حضور اکثریت اعضای فدراسیون بسکتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گفت: باید از زحمات چندین ساله محمود مشحون تشکر کنم. او تصمیم درستی گرفت و وقتی احساس کرد ممکن است بسکتبال به خطر بیفتد با بزرگواری به همه ما درس داد.
   مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها ادامه داد: تاکید وزیر ورزش و جوانان و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این است که در آینده حتما از تجربیات محمود مشحون استفاده شود. جامعه بسکتبال بسیار فرهیخته و خاص هستند و شکی در این نیست که در ادامه هم باید مثل قبل از یک رییس فرهیخته و با دانش بهره مند شوند.
   اسبقیان در ادامه با اهدای حکم سرپرستی فدراسیون بسکتبال از طرف وزیر ورزش و جوانان به نصرالله پریچهره گفت: پریچهره از مدیران باسابقه و ارزشی وزارت ورزش و جوانان است که سابقه او بر کسی پوشیده نیست. مطمئن هستیم با اعتمادی که دکتر سلطانی فر به ایشان دارد انتخابات فدراسیون بسکتبال به زودی و به نحو احسن برگزار خواهد شد.
   نصرالله پریچهره هم ضمن تشکر از زحمات محمود مشحون زمان ثبت نام کاندیداها را از روز یکشنبه آینده اعلام کرد و گفت: ماموریت ما اینجا کاملا مشخص است. در صدد هستیم تا قبل از انتخابات کمیته ملی المپیک، رییس جدید فدراسیون را از طریق انتخابات اعلام کنیم تا بسکتبال بدون مشکل به مسیر موفق خود ادامه دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,781,886
تعداد بازدید امروز : 5,809
تعداد بازدید دیروز : 20,761
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26