امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان:

   هدایای مادی قابل قیاس با حرکت پهلوانانه کریمی نیست

   هدایای مادی قابل قیاس با حرکت پهلوانانه کریمی نیست

   دکتر سلطانی فر گفت: هدایای مادی پاسخگو و قابل قیاس با حرکت قهرمانانه و پهلوانانه کریمی نیست ولی ما باید به او و همه قهرمانان بگوییم که متوجه اینگونه ایثارگریها، حرکت های پهلوانانه و قهرمانانه آنها هستیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر درباره جلسه تقدیر از علیرضا کریمی گفت : اگرچه اینگونه هدایای مادی پاسخگو و قابل قیاس با حرکت قهرمانانه و پهلوانانه کریمی نیست ولی ما باید به او و همه قهرمانان بگوییم که متوجه اینگونه ایثارگریها، حرکت های پهلوانانه و قهرمانانه آنها هستیم. اینجا خانه ورزشکاران است و اینگونه تلاش ها و زحمات را قدر می‌دانیم.

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: با بررسی سابقه علیرضاکریمی می دانم که روند خوبی را در پیش دارد و او اگر با این شرایط پیش رود در ترکیب تیم ملی کشتی در المپیک 2020 توکیو حضور خواهد داشت و مدال کسب خواهد کرد.

   سلطانی فر درباره تقدیر سریع وزارت ورزش اظهار کرد: من به گذشته کاری ندارم. وظیفه ما این است که با اینگونه اقدامات تنور ورزش و ورزشکاران را گرم نگه داریم، همه از یک خانواده هستیم و باید بتوانیم در جهت پاسداری از ارزش های انقلاب تلاش و کوشش کنیم و هر کسی که در این راه گام بردارد از تلاشش تقدیر خواهیم کرد.

   وی در پاسخ به این سوال که وضعیت معیشتی کشتی گیران نسبت به فوتبالیست ها خوب نیست، در چنین اقداماتی ارزشمندی آنها دوست دارند وزارت و فدراسیون کشتی تقدیر تمام و کمالی انجام دهد، آیا این قول را می دهید؟ گفت : بله، طبق آیین نامه ای که داریم، در اسفند سال گذشته نیز پاداش دو سال گذشته کشتی گیران که پرداخت نشده بود را با حضور رئیس جمهور پرداخت کردیم. امسال نیز متناسب با وقت رییس جمهور اسفند و یا فروردین ماه مراسم را برگزار خواهیم کرد و باید شرایطی به وجود آوریم تاسایر قهرمانانِ رشته هایی مانند کشتی، تکواندو، کاراته و وزنه برداری در جهت تامین معیشت وضعیت خوبی را داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,587,845
تعداد بازدید امروز : 17,641
تعداد بازدید دیروز : 24,458
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01