امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • امین دشتبانی به عنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند منصوب شد

   امین دشتبانی به عنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند منصوب شد

   معارفه امین دشتبانی بعنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند با حضور رئیس هیئت چوگان استان و هیئت همراه و همچنین یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، جلسه معارفه امین دشتبانی بعنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند با حضور رئیس هیئت چوگان استان مهندس شه شهی ، دبیر هیئت استان و رئیس هیئت شهرستان تبریز در محل سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با میزبانی یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.

   در این جلسه رئیس هیئت استان آذربایجان شرقی با تاکید بر ایجاد زیرساختها در برنامه های توسعه ای و بحث سرمایه گزاری در بخش خصوصی و حمایتهای مالی سازمان ورزش و جوانان در رشته چوگان و ساماندهی باشگاههای دو منظوره (چوگان و سوارکاری) و همچنین در خصوص استعدادیابی و برگزاری کلاسهای آموزشی چوگان تاکید کرده و اظهار امیدواری کرد بزودی شاهد برنامه های گسترده ای و شگرفی در سطح استان خواهیم بود .

   یحیوی در پایان مراسم حمایت ویژه خود را از این رشته نو پا علی الخصوص هیئت چوگان شهرستان مرند ابراز داشته و با اختصاص امکانات ویژه و اختصاص زمین بازی مورد نیاز این هیات موافقت نمودند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,444,237
تعداد بازدید امروز : 1,424
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24