امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • به ریاست معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش

   جلسه ستاد هماهنگی رویدادهای ورزشی تبریز 2018 برگزار شد

   جلسه ستاد هماهنگی رویدادهای ورزشی تبریز 2018 برگزار شد

   جلسه ستاد هماهنگی رویدادهای ورزشی تبریز 2018 به ریاست معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش جلسه ستاد هماهنگی رویدادهای ورزشی تبریز2018به ریاست عبدالحمید احمدی برگزار شد.
   در این جلسه که مدیران کل امور فرهنگی، دفتر امور مشترک فدراسیونهای وزارت ورزش و جوانان و ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در آن حضور داشتند در ابتدا پیشنهادات فدراسیونهای ورزشی مبنی بر چگونگی برگزاری رویدادهای ورزشی در سطوح مختلف ملی، منطقه ای و جهانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   استلزامات و نیازهای مربوط به زیرساختها، اولویتها، تعداد رویدادها ، اعتبارات مورد نیاز و همچنین مباحث مقدماتی آن از دیگر مباحثی بود که مطرح شد و طی آن معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش بر لزوم برنامه ریزی به گونه ای که شان و جایگاه تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام رعایت شود، تاکید نمود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در ادامه جلسه و در جریان ارائه گزارش فعالیتها هماهنگی های انجام شده در ستاد استانی این رویداد از ارائه برنامه ها توسط برخی از فدراسیونها از جمله کشتی، بازی های بومی محلی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، والیبال نشسته و هندبال و تصویب آنها در ستاد استانی تبریز 2018 خبر داد.
   در پایان جلسه مقرر شد که در جلسات آتی برنامه پیشنهادی بخش ورزش پس از رایزنی با فدراسیون ها، نهایی شده و پس از تصویب در ستاد هماهنگی وزارتخانه، جهت طی مراحل و گنجاندن در تقویم استانی به ستاد استانی تبریز2018 ارائه گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,445,074
تعداد بازدید امروز : 2,261
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24