امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • با حضور علی دادگر و محمدرضا دهخدا

   راهکارهای همکاری فدراسیون های تیراندازی و ورزش های دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت

   راهکارهای همکاری فدراسیون های تیراندازی و ورزش های دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت

   علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در نشستی راهکارهای تعامل و همکاری متقابل را مورد بررسی قرار دادند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این نشست که در محل این فدراسیون برگزار شد در خصوص هفتمین دوره رقابت های دانشجویان جهان در کشور مالزی و چگونگی اعزام تیراندازان ایرانی در رشته های مختلف بحث و تبادل نظر شد.
   ترویج ورزش تیراندازی در دانشگاه ها ، توجه به زیرساخت ها، تاکید بر تامین تجهیزات، حضور در رویدادها و توجه به مقوله آموزش از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
   در این نشست مقرر شد پس از بررسی کارشناسانه، مقدمات امضای تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون تیراندازی و فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی فراهم شود و طرفین در راستای کسب موفقیت برای ورزش ایران گام بردارند.
   گفتنی است در این جلسه، سعید مرادی رییس کمیته روابط امور بین الملل، رضا ملک محمدی دبیر، مسعود شیخی فرد مدیر اجرایی، جمشید وزیری رییس آکادمی تیراندازی، هادی بشیریان دبیر فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، علی اکبر کریمی رییس کمیته این مسابقات، داود هومیان رییس کمیته گردشگری و مرادی مدیر روابط عمومی این فدراسیون حضور داشتند.
   در پایان این نشست، رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات فدراسیون تیراندازی دقایقی پا به جوخه آتش گذاشت و دست به سلاح شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,444,215
تعداد بازدید امروز : 1,402
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24