امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • استاندار کردستان:

   تکمیل سالن 6 هزار نفری سنندج در اولویتهای اصلی استان است

   تکمیل سالن 6 هزار نفری سنندج در اولویتهای اصلی استان است

   استاندارکردستان گفت: تکمیل و تسریع در احداث سالن شش هزار نفری سنندج یکی از نیازهای اصلی و اولویت های مهمدر کردستان است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا شامگاه دوشنبه 13 آذرماه دردیدار با وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به مشکلات دو حوزه ورزش و جوانان، اظهارکرد: تکمیل و تسریع در احداث سالن 6هزار نفری سنندج یکی از نیازهای اصلی و اولویت های مهم در کردستان است.
   بهمن مرادنیا در ادامه عنوان کرد:با توجه به عدم سالن مناسب در مرکز کردستان نمیتوان میزبانی رقابت های بین المللی مناسبی را بر عهده گرفت و این موضوع در وضعیت ورزش استان تأثیر بسزایی دارد.
   مرادنیا به کمک استان جهت احداث سالن شش هزار نفری سنندج اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه ورزشی از محل منابع استانی در کنار اعتبارات وزارت ورزش و جوانان ساخت آن انجام می شود.
   استاندار کردستان اظهار کرد:ورزش استان با توجه به استعدادهای فراوان از کمبود اسپانسر، حمایت کننده مالی و عدم وجود بخش خصوصی قوی رنج می برد که انتظار می رود تا رفع آن وزارت ورزش و جوانان به صورت ویژه کردستان را نگاه کند.
   بهمن مرادنیا در پایان از آمادگی استان برای برگزاری رقابت های ورزشی بین المللی خبر داد و یادآورشد: درصورت اعتماد فدراسیون های ورزشی، کردستان می تواند میزبانی شایسته برای میزبانی رویدادهای مهم ورزشی در سطح بین المللی باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,548,487
تعداد بازدید امروز : 2,741
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29