امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • پیام تبریک مشترک نماینده ولی فقیه وامام جمعه ایلام ، استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در پی کسب مقام قهرمانی وزنه بردار ایلامی در مسابقات جهانی در کشور امریکا

   پیام تبریک مشترک نماینده ولی فقیه وامام جمعه ایلام ، استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در پی کسب مقام قهرمانی وزنه بردار ایلامی در مسابقات جهانی در کشور امریکا

   حجت الاسلام لطفی ، قاسم سلیمانی و بهروز حیدرزاده در پیامی مشترک کسب مقام قهرمانی علی هاشمی در مسابقات جهانی امریکا را تبریک گفتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ؛ حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه وامام جمعه ایلام ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و بهروز حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان ، کسب مقام قهرمانی علی هاشمی وزنه بردار استانمان وبه اهتزاز در آوردن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی وزنه برداری بزرگسالان در کشور امریکا را به جامعه ورزش و جوانان استان ایلام ، کشور و به ویژه مردم غیور استان ایلام تبریک گفتند .
   در متن پیام مشترک آمده است:
   جوان غیور و حماسه آفرین استان ایلام با درخشش خیره کننده خود در مسابقات وزنه برداری بزرگسالان جهان در کشور امریکا افتخارآفرین شدید واین برگ زرین بسیار ارزشمند به افتخارات ورزش استان و کشور افزوده اید ومدال خوش رنگ وزیبای طلای شما در این رقابتها موجب شادی مضاعف مردم و جامعه ورزش استان شده است .
   این موفقیت غرورانگیز را به مردم عزیز و شریف استان ایلام به ویژه جامعه ورزش کشور و وزنه برداری تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و آرزو داریم جامعه سرافرازورزش استان با داشتن چنین جوانانی همواره در عرصه رقابت های ورزشی مختلف جهانی ، آسیائی و بین المللی پیام آور شادی ، سر بلندی و افتخار برای ایران اسلامی باشند.
   وظیفه داریم از حسن اعتماد فدراسیون وزنه برداری کشور به جوانان این خطه تشکر و قدردانی نمائیم و از خداوند منان توفیقات هرچه بیشتر فرزندان شایسته ایران اسلامی را خواستاریم.
   امید است کسب این موفقیت مقدمه ای برای پیروزی های دیگر و شادمانی های مستمر برای مردم گرانمایه ایران در رقایتهای آتی باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,526,970
تعداد بازدید امروز : 2,791
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29