امروز : جمعه 29 تیر 1397
   
  • برگزاری کلاس اموزشی خبر نویسی ویژه روابط عمومی های ادارت ورزش و جوانان شهرستانهای استان همدان

   برگزاری کلاس اموزشی خبر نویسی ویژه روابط عمومی های ادارت ورزش و جوانان شهرستانهای استان همدان

   کلاس اموزشی خبر نویسی ویژه روابط عمومی های ادارت ورزش و جوانان شهرستانهای استان روز گذشته در سالن اجتماعات ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، در این دوره که با تدریس حمدالله چاروسایی و علیرضا صفی زاده در سالن اجتماعات ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد بیش از 10 نفر از مسئولین روابط عمومی ادارت ورزش و جوانان شهرستانهای استان همدان حضور داشتند و به مدت 4 ساعت آموزش های لازم را فرا گرفتند.
   مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در این کارگاه با اشاره به لزوم ارتقای مهارت های خبرنویسی در کارکنان روابط عمومی ها اظهار داشت: برگزاری این دوره می تواند شروعی برای حرکت به سمت خبرنویسی حرفه ای در روابط عمومی شهرستان ها باشد که باید تداوم یابد.

   وی افزود: قطعا رشد مهارت های خبرنویسی و اطلاع رسانی در روابط عمومی ها، در جامعه اطلاعاتی و خبری امروز که انبوهی از رسانه های رسمی و غیررسمی به مردم اطلاع رسانی می کنند می تواند موثق ترین خبر را در کمترین زمان به دست مخاطب برساند و سازمان را در حوزه کاری خود به یک منبع مورد وثوق و اعتماد مخاطبان تبدیل کند.

   حمدالله چاروسایی خاطرنشان کرد: با وجود فناوری های نوین ارتباطی و خبری، روابط عمومی ها باید رویکرد نوینی در حوزه اطلاع رسانی اتخاذ کنند چرا که در جامعه اطلاعاتی مدرن با وجود تعدد و تکثر رسانه ها، نیاز است که به ارزش خبری «تازگی» توجه ویژه ای داشته باشیم.

   وی تصریح کرد: البته سایر معیارهای مهم و اصولی در خبر نباید فدای معیار «تازگی» و سرعت در انتشار خبر شوند و یک کارگزار روابط عمومی حرفه ای، فردی است که ضمن سرعت در اطلاع رسانی، عناصر و ارکان تکمیل کننده یک خبر را بشناسد و به نحو مطلوب کنار هم بچیند.

   وی تاکید کرد: روابط عمومی ها باید رویکرد حرفه ای شدن را در پیش گیرند و حتی فراتر از یک رسانه حرفه ای عمل کنند چرا که کار رسانه ای فقط بخشی از طیف گسترده فعالیت های روابط عمومی است.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,276,206
تعداد بازدید امروز : 12,383
تعداد بازدید دیروز : 28,127
آخرین به روزرسانی : 1397/04/29