امروز : چهارشنبه 02 آبان 1397
   
  • کارگردان فیلم سینمایی از صفر تا سکو:

   هدف ما تزریق امید به جامعه به ویژه نسل جوان بود/ از ملاقات با وزیر ورزش و جوانان خوشحالم

   هدف ما تزریق امید به جامعه به ویژه نسل جوان بود/ از ملاقات با وزیر ورزش و جوانان خوشحالم

   کارگردان فیلم سینمایی«صفر تا سکو» که روایتگر زندگی خواهران منصوریان ووشوکاران کشورمان است، عقیده دارد هدف این فیلم که در دولت تدبیر و امید ساخته شده ، کاشت بذر امید در دل جوانان کشور و ایجاد انگیزه در بین آن هاست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، عصر امروز مسئولان فدراسیون ووشو به همراه شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان و عوامل تهیه فیلم سینمایی « صفر تا سکو» که روایتگر زندگی سه خواهر ورزشکار است، با دکتر سلطانی فر و فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان دیدار و گفت و گو کردند.
   سحر مصیبی کارگردان این فیلم ضمن ابراز خوشحالی از این ملاقات، گفت: امیدوارم جامعه ورزش و جوانان این فیلم را ببیند تا شاید بتواند انگیزه و امیدی در دل آن ها ایجاد کند.
   وی انگیزه خود برای ساخت این فیلم مستند را این گونه بیان کرد: به دلیل صدمه دیدن نتوانستم ورزش را ادامه دهم اما همواره ورزش بانوان دغدغه من بوده و هست؛ آشنایی من با الهه منصوریان باعث شد بیشتر با زندگی خانوادگی و ورزشی وی آشنا شوم و همین سبب شد با حمایت طهورا ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی که از دوستان قدیمی من هستند کار ساخت فیلم را آغاز کنیم.
   کارگردان فیلم مستند« صفر تا سکو» مدت ساخت این فیلم مستند را سه سال عنوان و خاطر نشان کرد: تمام مراحل ساخت آن با هزینه شخصی و حمایت فدراسیون ووشو و شخص علی نژاد صورت گرفت که اگر کمک های بی دریغ معنوی آن ها نبود قادر به تهیه مراحل ساخت نبودیم. خوشحالم که توانستیم با توجه به استقبال مخاطبان نتیجه قابل قبولی بگیریم.
   مصیبی این فیلم را زاده شده در دوران تدیبر و امید دانست و گفت: مهم ترین پیامی که « صفر تا سکو» می تواند انتقال دهد، همین تدبیر و امید است؛ امیدی که جوانان حال حاضر کشور به شدت به آن نیازمندند. این فیلم به همه اقشار و بدون محدودیت سنی انرژی و انگیزه می دهد و باوری در ما ایجاد می کند که آرزوهای فراموش شده و یا محال خود را دوباره به یاد آوریم و از روزمرگی خارج شویم.
   وی ادامه داد: امیدوارم با نمایش زندگی واقعی قهرمانان به تصویر کشیده شده این فیلم حرکتی در بین ورزشکاران و جوانان ایجاد کرده باشیم و به عبارتی بذر امید را کاشته باشیم.
   سحر مصیبی در این فیلم به بخش‌های مهمی از زندگی ورزشی و شخصی خواهران منصوریان از تمرینات با امکانات کم و مشکلاتی که آنها در طی این مسیر داشتند پرداخته، به طوری که بیننده ناخودآگاه پس از دقایقی با هرسه همراه می‌شود و لحظه به لحظه با نگرانی‌ها و شادی‌ها و تمام مشکلاتی که آنها از سر گذراندند تا به مقام قهرمانی جهان برسند پیش می‌رود.
   قابل ذکر است هیچ‌کدام از صحنه‌ها در این فیلم بازسازی نشده و تمام اتفاقات به صورت واقعی فیلمبرداری شده و دوربین سحر مصیبی تمام لحظات واقعی این سه خواهر را به تصویر کشیده‌است.
   در این دیدار مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,595,502
تعداد بازدید امروز : 3,282
تعداد بازدید دیروز : 22,016
آخرین به روزرسانی : 1397/08/02