امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی وزنه برداری

   علی مرادی: از تلاش‌های دکتر سلطانی فر تشکر می کنم / می خواهیم اعتراضاتمان در یک فضای منطقی بررسی شود

   علی مرادی: از تلاش‌های دکتر سلطانی فر تشکر می کنم / می خواهیم اعتراضاتمان در یک فضای منطقی بررسی شود

   رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: در مسابقات قهرمانی جهان اتفاقات زیادی افتاد. اعتراضات مان را تنظیم می کنیم که به فدراسیون بین المللی وزنه برداری اعلام کنیم تا در یک فضای منطقی به این موضوع رسیدگی شود

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری، در حاشیه مراسم استقبال از کاروان قهرمان وزنه برداری ایران گفت: مسابقات جهانی بود و سطح مسابقات جهانی به قدری بالاست که وضعیت رقابت ها را فشرده تر و حساس تر می کند.

   وی تصریح کرد: قبل از رفتن در خصوص گرفتن ویزا با مشکلات و کم لطفی هایی روبرو شدیم که با تلاش و لطف وزیر ورزش و جوانان مشکل حل شد و جا دارد از ایشان و همکارانشان و همچنین وزارت خارجه تشکر کنم.

   مرادی ادامه داد: بالاخره با وجود تمام فراز و نشیب ها ما به مسابقات قهرمانی جهان رفتیم و ورزشکاران عزیز ما با جدیت تمام تلاش خود را کردند. در مسابقات قهرمانی جهان اتفاقات زیادی افتاد از جمله برای اولین بار ۲ نفر از قهرمانان ما روی سکوی قهرمانی قرار گرفتند و ۲ نفر از ورزشکاران ما ۲ تا از وزنه هایشان افتاد که حتی آنها هم می توانستند روی سکو قرار بگیرند، یعنی از ۸ نفر ورزشکار ما ۶ نفر آنها روی سکوی قهرمانی آمدند و همه این وقایع دست به دست هم دادند و برای اولین بار تیم ما قهرمان اول دنیا شد که جا دارد این اتفاق را به همه مردم عزیزمان تبریک عرض کنم.

   مرادی گفت: در ارتباط با ناداوری انجام شده اعتراضات مان را تنظیم می کنیم که به فدراسیون بین المللی وزنه برداری اعلام کنیم تا در یک فضای منطقی به این موضوع رسیدگی شود و امیدواریم که در آینده کمتر با این موضوعات مواجه شویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,538,142
تعداد بازدید امروز : 13,963
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29