امروز : دوشنبه 05 فروردین 1398
   
  • نماینده سازمان میراث فرهنگی: لغو روادید گروهی برای سفر به روسیه در حال اجرایی شدن است/ شریعتی: وزارت خارجه همیشه کنار ورزش است

   نماینده سازمان میراث فرهنگی: لغو روادید گروهی برای سفر به روسیه در حال اجرایی شدن است/ شریعتی: وزارت خارجه همیشه کنار ورزش است

   نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال تاکید کرد: این سازمان برای خدمت رسانی با تمام قوا به تیم ملی حاضر و آماده است. همچنین محمدجواد شریعتی رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات وزارت امور خارجه نیز در این جلسه از همکاری این وزارت خانه در بحث اعزام های ورزشکاران خبر داد و گفت: همیشه کنار ورزش هستیم و در حد توان همکاری لازم را خواهیم داشت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ولی تیموری در ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال که امروز به ریاست وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، با بیان این که برای شروع فعالیت در این زمینه دفاتر تخصصی با همکاری فدراسیون فوتبال آغاز به کار کرده اند، گفت: با لغو روادید گروهی برای ورود به روسیه، گوشه ای از مشکلات خروج از کشور و گردشگری در این برهه زمانی حل خواهد شد.
   وی همچنین از جام جهانی به عنوان رویدادی بین المللی برای معرفی فرهنگ و تمدن کشورمان یاد کرد و افزود: برای معرفی جامعه پویای ایران امروزی کمیته ای تخصصی در معانت گردشگری تشکیل داده ایم.
   تیموری، یاری به تیم ملی را دارای رهاوردی بزرگ برای معرفی صنعت گردشگری و جاذبه های ایران به جهانیان عنوان کرد.
   در جام جهانی دو پُست کنسولی دیگر به نمایندگان سیاسی ایران در روسیه اضافه می شود
   محمدجواد شریعتی رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات وزارت امور خارجه نیز دراین جلسه از همکاری وزارت امور خارجه در بحث اعزام های ورزشکاران خبر داد و گفت: همیشه کنار ورزش هستیم و در حد توان همکاری لازم را خواهیم داشت.
   وی با بیان این که در دو شهر مسکو و کازان نماینده سیاسی ایران مستقر است، افزود: در تلاشیم پُست های کنسولی موقت در دو شهر دیگر روسیه نیز برقرار کنیم.
   در ادامه این جلسه معاونین وزارت ورزش و جوانان، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه، نمایندگان صدا و سیما، وزارت اطلاعات و وزارت ارشاد به بیان دیدگاه های خود پرداختند و مقرر شد با همگرایی تمام دستگاه ها و نهادهای مسئول حمایت های لازم از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی صورت گیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,077,791
تعداد بازدید امروز : 14,335
تعداد بازدید دیروز : 18,934
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05