امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
   
  • 100 روز با شاخص ترین اقدامات وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم/ بخش سوم: فرهنگی و پژوهش

   100 روز با شاخص ترین اقدامات وزارت ورزش و جوانان در دولت دوازدهم/ بخش سوم: فرهنگی و پژوهش

   توجه دولت دوازدهم به قانون و عملیاتی کردن برنامه های مدون در حوزه فرهنگ و ورزش، وزارت ورزش و جوانان را بر آن داشت تا طی برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی، برنامه ریزی هدفمندی در این حوزه داشته باشد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این وزارتخانه، شاخص ترین اقدامات صد روزه خود در حوزه های فرهنگی آموزش و پژوهش، بانوان، قهرمانی، جوانان، حقوقی و عمرانی را طی گزارشی منتشر کرد.
   دربخش سوم این گزارش به مهم ترین اقدامات حوزه فرهنگی و پژوهش پرداخته شده است.

   تصویب روز ملی کشتی افتخاری در کارنامه دولت دوازدهم
   تشکیل کمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای ورزش کشور، آغاز به کار طرح تحول بنیادین آموزش ورزش کشور و افتتاح مؤسسه آموزش عالی علمی_کاربردی وزارت ورزش و جوانان و تصویب سالروز تولد جهان پهلوان تختی به عنوان روز ملی کشتی در شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله این اقدامات طی صد روز اخیر است.
   برگزاری 6 برنامه فرهنگی بزرگ طی 100 روز
   همچنین برگزاری مرحله ملی سومین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران و جوانان، برگزاری دوره اخلاق و منش پهلوانی ویژه مربیان ورزش کشور، برگزاری مراسم تجلیل از مروجان اخلاق ورزش کشور، برگزاری ششمین کنگره علمی مدیریت ورزشی با رویکرد توسعه سلامت و ورزش و برگزاری پنجمین همایش سالانه دبیران پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را می توان از دیگر اقدامات حوزه فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان در سه ماهه اخیر عنوان کرد.
   افتتاح مدرسه طبیعت ورزش
   اجرای طرح پژوهش هفتمین دوره پیمایش ملی ارزش ها و نگرش های جوانان، تدوین و ابلاغ پیوست سلامت ورزشگاه ها و باشگاه های ورزشی و افتتاح رسمی مدرسه طبیعت ورزش در ورزشگاه بزرگ آزادی را نیز باید به شاخص ترین برنامه های فرهنگی وزارت خانه اضافه کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,588,148
تعداد بازدید امروز : 17,944
تعداد بازدید دیروز : 24,458
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01