امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل صندوق اعتباری و حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور

   محمد خٌرم: قهرمانان و پیشکسوتان ورزش همچون ایثارگران الگوهای عینی جامعه هستند

   محمد خٌرم: قهرمانان و پیشکسوتان ورزش همچون ایثارگران الگوهای عینی جامعه هستند

   مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل صندوق اعتباری و حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمد خرم سرپرست جدید در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل صندوق اعتباری و حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور که صبح امروز برگزار شد با تقدیر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان از زحمات محمد جمشیدی مدیرعامل سابق این صندوق هم به نیکی یاد کرد و اظهار داشت : باید در یک تعامل منطقی بتوانیم از ظرفیت صندوق به منظور حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بهره ببریم .

   محمد خرم مدیرعامل جدید صندوق اعتباری و حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش همچون ایثارگران به عنوان الگوهای عینی جامعه نام برد و تصریح کرد: قهرمانان و پیشکسوتان شایسته تکریم و اعتنا هستند بنابراین تلاش می کنیم که با کمک همدیگر این صندوق را به تعالی برسانیم تا اوج خدمتگزاری به جامعه ورزش را رقم بزنیم .

   وی از مسیری که این صندوق با مدیریت محمد جمشیدی آغاز کرده بود به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: این صندوق در مسیر توانمندی حرکت کرده است و تلاش ما هم ادامه این مسیر است تا بتوانیم ارزش و اعتبار قهرمانان و پیشکسوتان را حفظ کنیم .

   خُرم از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به دلیل اثرگذاری که در جامعه دارند و زحماتی که برای عزت ایران اسلامی در عرصه ورزش متحمل شدند ؛به نیکی نام برد و گفت : آرزو و دغدغه ما این است که شرایطی را فراهم کنیم که هیچ مشکلی برای خدمت رسانی به این عزیزان وجود نداشته باشد.

   در این مراسم محمد جمشیدی مدیر عامل سابق صندوق اعتباری و حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گزارشی از اقدامات انجام شده و مسیری که این صندوق به منظور حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان سپری کرده است، صحبت کرد و برای مدیرعامل جدید آرزوی موفقیت نمود.

   جعفر کاشانی مدیر عامل باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران دقایقی به فعالیت های صندوق در راستای حمایت از پیشکسوتان صحبت کرد و با تقدیر از اقدامات محمد جمشیدی برای مدیرعامل جدید صندوق آرزوی موفقیت کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,995,706
تعداد بازدید امروز : 18,010
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30