امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • برای اولین بار به همت مرکز مطالعات و پژوههای راهبردی صورت گرفت

   برگزاری غرفه پژوهش و فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران

   برگزاری غرفه پژوهش و فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران

   مرکز مطالعات و پژوههای راهبردی وزارت ورزش و جوانان برای اولین بار اقدام به برگزاری غرفه پژوهش و فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با هماهنگی انجدم شده در جلسه ستاد برگزاری هفته پژوهش که با مشارکت دستگاه های اجرایی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری تشکیل شد، مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی نیز برای اولین بار اقدام به حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری نمود.
   بر اساس اعلام این مرکز این غرفه با هدف معرفی اهداف ، ماموریت ها و دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در حوزه پژوهش و همچنین بهره مندی از فضای حاکم برای توسعه همکاری و تعاملات بین دستگاه ها و مراکز تحقیقاتی جهت تامین نیازهای مرتبط برپا شده که در آن برخی دستاوردهای علمی و پژوهشی مکتوب، منشورات تخصصی و برنامه های انجام شده و در حال برگزاری مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی در دو حوزه جوانان و ورزش در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.
   در همین راستا از مهمترین برنامه های مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی در سال آینده، طراحی و حمایت از تحقیقات منطقه ای و برگزاری همایش یافته های پژوهشی ادارات کل استانها در دو حوزه پژوهشی ورزش و جوانان و حمایت پژوهشی از رشته فدراسیونهای المپیکی را می توان نام برد.
   لازم به ذکر است که مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی، بصورت سالانه در هفته پژوهش همایشی را با حضور دبیران شوراهای پژوهش استانها برگزار میکند که امسال نیز پنجمین دوره همایش دبیران شورای پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان در تاریخ ۲۷ و ۲۸آذر ماه در بندر عباس برگزار می شود.
   در این همایش علاوه بر طرح رویکردها، برنامه ها و اولویتها، به بررسی چالشهای فعالیت های پژوهشی خواهیم پرداخت. ضمنا در این رویداد استانهای برتر و برگزیده معرفی و از آنان تقدیر می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,548,626
تعداد بازدید امروز : 2,880
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29