امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
   
  • تیم بیمه رازی اصفهان در چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان به مقام قهرمانی دست یافت.

   تیم بیمه رازی اصفهان در چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان به مقام قهرمانی دست یافت.

   چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان 23 و 24 آذر در سالن 6 هزار نفری 25 آبان مجموعه نقش جهان اصفهان با حضور 10 تیم خارجی و 3 تیم داخلی برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان 23 و 24 آذر در سالن 6 هزار نفری 25 آبان مجموعه نقش جهان اصفهان با حضور 10 تیم خارجی و 3 تیم داخلی برگزار شد و چهار تیم بیمه رازی اصفهان، سینا صنعت ایذه، کلاب گرجستان و بیوک شهیر ترکیه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
   در دیدار نیمه نهایی این رقابت ها تیم بیمه رازی با پیروزی 8 بر 2 مقابل نماینده ترکیه موفق شد به فینال رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان راه پیدا کند .همچنین تیم‌های سینا‌صنعت ایذه و کلاب گرجستان با یکدیگر رقابت کردند؛ سینا‌صنعت ایذه با نتیجه قاطع 7 بر 3 به پیروزی رسید و حریف بیمه رازی اصفهان در فینال این مسابقات شد.
   در دیدار رده‌بندی این مسابقات تیم بیوک شهیر ترکیه با حساب ۶ بر ۴ مقابل کلاب گرجستان به برتری رسید و مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد.
   در فینال این رقابت‌ها تیم‌های بیمه رازی اصفهان و سینا‌صنعت ایذه در دیداری تمام ایرانی و حساس به دیدار یکدیگر رفتند و در پایان تیم بیمه رازی اصفهان موفق شد با نتیجه 8 بر 2 پیروز شود و به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.
   بدین ترتیب تیم بیمه رازی اصفهان به مقام اول، تیم سینا صنعت ایذه به مقام دوم و تیم کلاب گرجستان به مقام سوم این رقابت ها دست یافتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,587,601
تعداد بازدید امروز : 17,397
تعداد بازدید دیروز : 24,458
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01