امروز : پنجشنبه 29 شهریور 1397
   
  • مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری اعلام کرد:

   سومین همایش استانی سامانه مبین 6 دی با موضوع اماکن ورزشی برگزار می شود

   سومین همایش استانی سامانه مبین 6 دی با موضوع اماکن ورزشی برگزار می شود

   سومین همایش استانی با موضوع تجمیع اطلاعات اماکن ورزشی و ثبت فرایند واگذاری اماکن (ماده 88) 6 دی در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره 1 وزارت برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون آمار و فناوری اطلاعات مرکز فاوا اعلام کرد در راستای راه اندازی پایگاه اماکن ورزشی کشور در وزارت ورزش و جوانان، ششم دی ماه سومین همایش استانی با موضوع "تجمیع اطلاعات اماکن ورزشی و فرایند واگذاری اماکن (ماده 88) در محورهای زیر برگزار می شود:
   • گزارشی از روند ثبت و تجمیع اطلاعات اماکن ورزشی
   • آموزش ثبت فرایند واگذاری (ماده 5 قانون الحاق2)
   • مروی بر چشم انداز توسعه ارتباطات الکترونیکی وزارت و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها
   در این همایش یک روزه که با حمایت معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار می شود ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
   مدعوین همایش در حوزه ستادی آقایان نیکخو، دبیر ستاد اجرایی ماده 88، رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان ها، فلاح سرپرست اداره کل امور حقوقی، و غراوی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر نظارت فنی بر اماکن ورزشی و کلیه کاربران سامانه در سطح ادارات کل استانی شرکت کنندگان همایش مذکور هستند.
   این همایش با رویکرد آموزشی و دریافت نقطه نظرات و پاسخگویی به سوالات، در روز چهارشنبه مورخ 6 دی ماه از ساعت 8 صبح الی 15:45 بعدازظهر در سالن اجتماعات ساختمان شماره 1 وزارت برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 15,751,632
تعداد بازدید امروز : 5,150
تعداد بازدید دیروز : 18,627
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27