امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خبر داد:

   قرار دادن سهم بالا برای بانوان کرمانشاهی در طرح‌های ملی

    قرار دادن سهم بالا برای بانوان کرمانشاهی در طرح‌های ملی

   فریبا محمدیان گفت: ما سعی می کنیم در طرح های ملی که برای زنان و دختران داریم، سهم کرمانشاه را قوی تر و غنی تر ببینیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، فریبا محمدیان امروز یکشنبه در دیدار با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: من مشتاق زیارت شما بودم و آموزه های شما بزرگواران برای ما قابل افتخار است.
   وی ضمن تسلیت به خانواده های زلزله زده در استان کرمانشاه افزود: امیدوارم دیگر این غم های عظیم برای مردم کرمانشاه پیش نیاید.
   معاون وزیر ورزش و جوانان بار دیگر خطاب به آیت الله علما گفت: امیدوارم شما با کمکی که همیشه داشتید، باز هم کمک کنید که شادی به عمق خانه های این مردم برگردد.
   وی با اشاره به دغدغه های مجموعه ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: دغدغه های حوزه ورزش در چند جناح و زاویه مطرح است و ما هم سعی می کنیم که گوشه ای از دغدغه های آنها را برطرف کنیم. دغدغه های زیادی به ویژه در حوزه ورزش بانوان دارند که دغدغه ما هم هست.
   محمدیان گفت: ما سعی می کنیم در طرح های ملی که برای زنان و دختران داریم، سهم کرمانشاه را قوی تر و غنی تر ببینیم. مسئولان ورزش و جوانان استان کرمانشاه به خوبی توانستند ظرفیت های ورزشی بانوان شناسایی کنند و دختران محجبه کرمانشاهی نیز توانسته اند افتخارات زیادی را در عرصه های ملی و بین المللی کسب کنند.
   محمدیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تکریم بانوان ورزشکار محجبه گفت: مدیران باید روی سکو رفتن بانوان با حجاب را تکریم کرده و آن را استمرار ببخشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,546,876
تعداد بازدید امروز : 1,130
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29