امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • در دوره آموزشی اصول و راهکارهای تغذیه و مکمل های غذایی

   افشین ملایی: ارتقای سطح علمی وظیفه تمامی مربیان است

   افشین ملایی: ارتقای سطح علمی وظیفه تمامی مربیان است

   دوره سه روزه اصول و راهکارهای نوین استفاده از مکمل های ورزشی با حضور مربیان تیم های ملی رشته های مختلف ورزشی و با تدریس رئیس گروه تغذیه دانشگاه آکادیا کانادا ویژه مربیان نخبه کشور برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی در روز پایانی این دوره آموزشی گفت: هر کدام از ما در جایگاهی که هستیم نسبت به اتفاقات اطرافمان نقدها و نظراتی را ارائه می کنیم ، اما به عنوان تحصیل کردگان و متخصصین این کشور همراه با نگاه نقادانه وظیفه هایی مهمتر نیز بر عهده داریم. هر کدام از ما باید در جایگاهی که هستیم بتوانیم وظیفه ای را که بر عهده گرفته ایم با نگرش علمی به صورت کامل انجام دهیم.

   وی افزود: اگر شما مربیان نخبه کشور به گونه ای سطح علمی خود را ارتقا دهید، وظیفه خود را به درستی انجام داده اید و می توانید اتفاقی شگرف را در جامعه اطراف خود ایجاد کنید.

   ملایی تاکید کرد: با توجه به اهمیتی که موضوع تغذیه و مکمل های غذایی در آماده سازی بهینه ورزشکاران دارد و با هدف توانمندسازی مربیان ملی رشته های ورزشی که در مسابقات بین المللی شرکت می کنند، این دوره آموزشی برگزار شده است.

   مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: این دوره آموزشی با حضور دکتر مجتبی کاویانی رئیس گروه تغذیه دانشگاه آکادیا کانادا و با ارائه آخرین دستاوردهای علم تغذیه به مدت سه روز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,683
تعداد بازدید امروز : 16,753
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02