امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • نفرات برتر بازی های کشوری ام اس معرفی شدند

   نفرات برتر بازی های کشوری ام اس معرفی شدند

   بازی های کشوری ام اس با اعلام نفرات برتر در گرگان پایان یافت.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، اولین دوره بازی های کشوری ام اس عصر امروز در گرگان پایان یافت و مراسم اختتامیه این بازی ها با حضور مسئولان فدراسیون، مدیرعامل انجمن ام اس ایران، دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان و مهندس چراغعلی مدیرکل امور اجتماعی استانداری در سالن صدا و‌ سیما مرکز گلستان برگزار شد.
   شهبازی نایب رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا: اولین دوره بازی های کشوری ام اس و دومین دوره کلاس های آموزشی این فدراسیون به خوبی در گرگان برگزار شد.
   شهبازی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در این مراسم با اشاره به تعامل خوب فدراسیون و انجمن ام اس ایران گفت: برنامه های گروه ام اس با تاکید و‌ پیشنهاد سرخانم دکتر هاشمی در تقویم فدراسیون قرار گرفت و برگزاری این بازی ها با هماهنگی ها و پیگیری های دلسوزانه سرکارخانم دکتر فرهادی زاد دبیر فدراسیون محقق شد.
   نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در ادامه استان گلستان را میزبان شایسته ای برای ورزشکاران ام اس و همچنین برگزاری دوره های آموزشی این فدراسیون نام برد.
   در پایان مراسم و در مجموع رشته های دارت و شطرنج استان های تهران، اصفهان و خراسان شمالی در بخش بانوان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش آقایان استان های گلستان، کردستان و تهران اول تا سوم شدند. همچنین از کوچکترین، بزرگترین، بازیکن اخلاق و فنی ترین بازیکن هر رشته تقدیر به عمل آمد. نفرات برتر مسابقات انفرادی به ترتیب زیر معرفی می شوند:
   دارت بانوان
   اول: فاطمه سرنی- گلستان الف
   دوم: آرزو عمادلو- گلستان ب
   سوم: نرگس دل دات رامین- اصفهان
   دارت آقایان
   اول: ابوالفضل بیرقی- گلستان الف
   دوم: حسین رستمیان- خراسان شمالی
   سوم: سید هادی حسینی- گلستان الف
   شطرنج بانوان
   اول: اشرف میرشجاعی- تهران
   دوم: نسیم نادری- خراسان شمالی
   سوم: ساغر سالم- گیلان
   شطرنج آقایان
   اول: سیروان محمدی-کردستان
   دوم: مصطفی امطعه- سمنان
   سوم: سعید کولیوند- لرستان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,547,022
تعداد بازدید امروز : 1,276
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29