امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
   
  • برگزاری جلسه بحث و بررسی پیرامون حمایت از کشتی ایران در وزارت ورزش و جوانان

   رسول خادم: دستگا ه های مسئول از کشتی ایران حمایت می کنند

   رسول خادم: دستگا ه های مسئول از کشتی ایران حمایت می کنند

   جلسه ای با رویکرد حل مشکلاتی که در ابعاد بین المللی برای کشتی ایران بوجود آمده است، برگزار شد که منتج به حمایت دولت از کشتی ایران شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه بحث و بررسی پیرامون کشتی ایران و مشکلاتی که در ابعاد بین المللی برای فدراسیون کشتی کشورمان بوجود آمده است، صبح امروز در دفتر محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط برگزار و پیرامون حمایت از کشتی ایران در ارتباط با مسابقات علیرضا کریمی، موارد مختلفی مطرح شد.
   در این جلسه نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون برون رفت از شرایط کنونی پرداختند و بحث و بررسی پیرامون چگونگی حمایت از کشتی ایران به عنوان پرافتخارترین ورزش المپیکی کشورمان صورت گرفت.
   رسول خادم رییس فدراسیون کشتی در پایان جلسه در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مختلف برگزار شد و شرایط موجود کشتی ایران توضیح داده شد.
   وی ادامه داد: نقطه نظراتی ارایه و قرار شد که با توجه به اطلاعات و مستنداتی که در اختیار داریم، در نهایت بررسی انجام شود و حمایت هایی از کشتی ایران صورت بگیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,587,496
تعداد بازدید امروز : 17,292
تعداد بازدید دیروز : 24,458
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01