امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • عبدالحمید احمدی: در هر موفقیت ورزشی باید نقش آموزش را جستجو کرد

   عبدالحمید احمدی: در هر موفقیت ورزشی باید نقش آموزش را جستجو کرد

   عصر امروز همایشی با موضوع طرح نظام آموزش جامع مدیران ورزش کشور به ریاست معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان به میزبانی این وزارتخانه برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این همایش عبدالحمید احمدی با تاکید بر مشارکت فدراسیون ها در جهت ارتقای ورزش کشور گفت: اگر قرار است رشدی در ورزش کشور اتفاق بیفتد یکی از مهم ترین مولفه های آن آموزش است.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: اگر کشورهای توسعه یافته به اهداف خود میرسند باید نقش آموزش و دانش روز را در آن جستجو کرد. ما هم باید دانش روز را در اختیار مدیران اجرایی خود قرار دهیم چرا که ورزش یک امر رقابتی و علم آن هر روز در حال توسعه است. ما باید هم سطح رقبا خود را تجهیز کنیم تا عقب نمانیم.
   احمدی سپس با تاکید بر استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در طرح آموزش مدیران ورزش کشور گفت: ‌در ورزش کشور مدیران مجرب با دانش ضمنی بالا زیاد داریم که این دانش و تجربه را شاید در هیچ کتابی نتوان یافت. باید در بحث تدوین نظام جامع آموزشی از تجربه این مدیران تاثیرگذار حتما استفاده کنیم.
   وی افزود: این پروژه در حال تدوین توسط دوستان ما در دانشگاه علامه طباطبایی است. ما به دانش کاربردی و تضمین شده نیاز داریم لذا همفکری مدیران در این جلسات باعث اثربخشی بیشتر در تدوین این نظام جامع آموزشی می شود.
   لازم به ذکر است در این همایش که با محوریت تدوین نظام جامع آموزش و توسعه مدیران ورزش کشور و به همت اداره کل دفتر برنامه ریزی آموزش وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، جمعی از مدیران این وزارتخانه و روسای فدراسیون ها حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,025,002
تعداد بازدید امروز : 16,072
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02