امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال

   دکتر سلطانی فر: هدف‌مان ساماندهی ساختار فدراسیون‌های ورزشی است

   دکتر سلطانی فر: هدف‌مان ساماندهی ساختار فدراسیون‌های ورزشی است

   وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون والیبال شرکت کرد و پس از آن با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر ضمن تشکر از زحمات 11 ساله داورزنی برای والیبال گفت: من در جلسات مجامع فدراسیون‌های دیگر هم شرکت داشته‌ام و امروز برای تقدیر از زحمات داورزنی و همکارانش در والیبال در این مجمع حضور یافتم.
   وی افزود: امیدوارم که فرد جدیدی که ریاست فدراسیون را برعهده گرفته است این مسیر را ادامه‌ دهد و به هدف بزرگ والیبال ایران برای ایستادن در بین چهار تیم المپیک ۲۰۲۰ دست یابد.
   وزیر ورزش و جوانان در خصوص ظرفیت ورزش های توپی ایران گفت: معتقدم در کنار والیبال ، در بسکتبال و هندبال نیز ظرفیت‌های لازم را داریم و با یک برنامه‌ریزی بلند مدت می‌توانیم شاهد رشد در این رشته‌ها نیز باشیم.
   دکتر سلطانی‌فر هم‌چنین درباره سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان در ماه‌های گذشته، بیان‌ کرد: یکسری سیاست‌های کلی را در نظر داریم که در وهله اول مهم‌ترین آن‌ها آرامش و تعامل با همه دستگاه‌های ورزش کشور است. به همین خاطر تلاش کردیم تا مجامع انتخاباتی را با کم‌ترین حاشیه برگزار کنیم تا به کاهش اختلافات کمک شود. در وهله دوم نیز هدف‌مان ساماندهی ساختار فدراسیون‌های ورزشی است و برای تحقق این امر مجامع انتخاباتی را برگزار کردیم تا فدراسیون‌ها با بلاتکلیفی و تحت عنوان سرپرستی کارشان را پیش نبرند و با روی کار آمدن رییس فدراسیون امورشان را منسجم‌تر دنبال کنند.
   وزیر ورزش و جوانان افزود: در خیلی از فدراسیون‌ها نیروهای جوان آمدند که اطلاعات خوبی دارند، با تجربه، فعال و صاحب‌نظر هستند. سیاستی که دولت دنبال می‌کرد مبنی بر اینکه جوان‌های بیشتری را به صحنه بکشانیم در انتخابات فدراسیون‌ها تحقق پیدا کرده است که فضا، نیرو و انرژی جدیدی تزریق شده است.
   وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که چقدر مهم است افرادی که نامزد می‌شوند و آراء لازم را کسب می‌کنند از بدنه ورزش باشند، یادآور شد: ما اساسنامه‌ای داریم و در چارچوب آن انتخابات برگزار می‌شود. ما قائل به رعایت قانون هستیم و هرچه باشد انجام می‌دهیم.
   دکتر سلطانی‌فر همچنین درباره شرایط کشتی ایران گفت: کتبا نامه‌ای از نهادهای بین‌المللی دریافت نکرده‌ایم و فقط فدراسیون کشتی به ما نامه‌ای زده تا در این خصوص صحبت شود. این اتفاقی است که رخ داده و هیچ نظر و صحبت قطعی در این رابطه وجود ندارد و امیدوارم با هم‌فکری این مشکلات و مسائل حل شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,547,632
تعداد بازدید امروز : 1,886
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29