امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
  • در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال

   محمدرضا داورزنی: در والیبال گلخانه ای عمل نکرده ایم/از کمک های وزارت ورزش و جولنان در این سال ها تشکر می کنم

   محمدرضا داورزنی: در والیبال گلخانه ای عمل نکرده ایم/از کمک های وزارت ورزش و جولنان در این سال ها تشکر می کنم

   معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز در مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون والیبال گفت: بر خلاف بعضی گفته ها در والیبال گلخانه‌ ای عمل نکردیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی ضمن تشکر از تمام کسانی که در 11 سال گذشته کنار او والیبال بودند گفت: به هیچ عنوان در والیبال گلخانه‌یی عمل نکردیم. من عملا کارم را با تمام توانم انجام دادم و خوشبختانه به تمامی اهدافی که در نظر داشتیم‌ به لطف همکارانم رسیدیم.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان افزود: این افتخارات بدون زحمات همه اهالی والیبال در سطح کشور میسر نمی‌شد. افتخارات اخیر در سطوح پایه در رقابت‌های جهانی و در رده بزرگسالان از طریق ظرفیت‌هایی است که در استان‌ها توسط مربیان دلسوز کشف شده که به دور از دوربین‌ها و تبلیغات زحمت استعدادیابی‌ها را کشیدند.
   داورزنی تاکید کرد: برخی نقوص هم در لیگ و باشگاه‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی بود. این انتقاد را قبول ندارم که در والیبال گلخانه‌یی عمل کرده‌ایم ما از بین هزاران نفر بازیکنان را انتخاب می‌کردیم و هم‌اکنون والیبال در کل کشور فراگیر است.
   داورزنی در خصوص انصراف بهنام محمودی و نامه ای که منتشر کرده و به دیر تایید شدن صلاحیتش اعتراض کرده، گفت: من امیدوار بودم که بهنام محمودی امروز در مجمع حاضر شود و شاهد حضورش باشیم. این صحبت ها را هم نشنیده بودم. از نظر من این حرف برای والیبال کشور ناشایست است. من هنوز نمی دانم که چرا محمودی به جلسه نیامده است. آن بخشی از ماجرا که به فدراسیون و وزارت ورزش مربوط می شد، ما انجام دادیم. همانطور که می دانید، آرا مخفی است و من هم که رای ندادم چون سلطانی فر بود و به عنوان رییس مجمع رای داد. اگر دلمان برای کشورمان می سوزد، سعی کنیم به منافع ملی فکر کنیم و به رای مجمع احترام بگذاریم.
   داورزنی خاطرنشان کرد: من در هیات رییسه فدراسیون جهانی والیبال هستم و در کنار والیبال خواهم بود. از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک در طول این سال‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم والیبال احساس شادی و شعف را همواره در دل مردم ایجاد کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,990,890
تعداد بازدید امروز : 13,227
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28