امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور

   دکتر سلطانی فر: توزیع عادلانه فضاهای ورزشی در کشور اجرایی شده است

   دکتر سلطانی فر: توزیع عادلانه فضاهای ورزشی در کشور اجرایی شده است

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تعداد اماکن ورزشی کشور پیش از انقلاب، گفت: اگر تا انقلاب اسلامی تنها یک ورزشگاه بزرگ یعنی آزادی را در کشور داشتیم، امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توزیع عادلانه این فضاها در کشور مواجه هستیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در مراسم تکریم مصطفی مدبر و معارفه حسن کریمی به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که با حضور هاشمی، استاندار سابق تهران و قائم مقام وزیر کشور، برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات مصطفی مدبر طی 4 سال گذشته، اذعان داشت: از همه افرادی که با صداقت و دلسوزی برای رفع چالش های بسیار این حوزه تلاش کرده اند، سپاسگزاری می کنم و امیدوارم بتوانیم از ظرفیت آن ها در توسعه ورزش کشور بهره ببریم.
   وزیر ورزش و جوانان با بیان این که حدود 300 پروژه فعال زیر نظر شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی کشور وجود دارد، گفت: این اماکن نقش محوری و توسعه ای در بخش سخت افزاری کشور ایفا می کنند.
   وی ادامه داد: با نگاه کلی به پروژه های عمرانی تقریباً بیش از هشتاد و پنج درصد پروژه های اصلی ورزشی ما در کشور، توسط شرکت توسعه و نگهداری ساخته و مدیریت می شود. استادیوم های 50 هزار نفری، استادیوم های 5 و 6 هزار نفری، سالن های دوومیدانی، پیست های دوچرخه سواری و بسیاری از اماکن ورزشی کشور طی این سال ها به خصوص در دولت یازدهم و دوازدهم به بهره برداری رسیده اند.
   سلطانی فر با اشاره به چهار هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور، اظهار داشت: این که ساخت و بهره برداری از تعداد بالای پروژه های ورزشی کشورطی 39 سال گذشته نادیده گرفته شود در حق نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش زحمت کشان انقلاب اجحاف شده است.
   وزیر ورزش و جوانان در همین خصوص افزود: اگر تنها پیش از انقلاب مجموعه ورزشی آزادی را داشتیم اکنونبه برکت نظام اسلامی و رویکرد عدالت محوری که این نظام داشته است، با توزیع عادلانه اماکن ورزشی شاهد بهره برداری از عظیم ترین پروژه های این حوزه درجای جای کشورهستیم.
   وی در ادامه از مهندس حسن کریمی به عنوان نیروی بسیار با انگیزه، با تجربه و تعاملات بالا یاد کرد و گفت: کریمی قدیمی ترین معاون عمرانی استانداری های کشور است و در هشت استان از جمله فارس ، زنجان ، بوشهر و تهران سابقه معاونت عمرانی دارد.

   سلطانی فر خاطرنشان کرد: شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی باید در دو محور تعامل با فدراسیون های ورزشی و دیگری ارتباط روز افزون با مجموعه های مختلف نظیر ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و بخش های مرتبط، کارهایش را با جدیت بیشتر دنبال کند.
   سلطانی فر همچنین استفاده از منابع غیردولتی برای بهره گیری در ورزش را مورد تاکید قرار داد و افزود: امیدوارم با تعاملی که شرکت توسعه با سازمان های دیگر مانند شهرداری دارد بتوانیم شاهد همکاری خوب در اماکن ورزشی باشیم و بتوانیم برای فعال کردن بخش خصوصی نیز موفق عمل کنیم تا شرایط جدیدی در حیات این شرکت داشته باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,547,565
تعداد بازدید امروز : 1,819
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29