امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری عنوان شد

   تاکید امیررضا خادم بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش

   تاکید امیررضا خادم بر سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش

   معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: ترغیب و تشویق بخش خصوصی در راستای توسعه و گسترش ورزش می‌تواند راهگشا باشد، اما متأسفانه در بخش ورزش و جوانان استقبال خوبی از سرمایه‌گذاران صورت نمی‌گیرد و شخص، بهره معنوی و اقتصادی لازم را از این سرمایه‌گذاری نمی‌برد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، امیررضا خادم در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به وضعیت مردم در بخش‌های مختلف کشور و پدید آمدن مشکلاتی در این رابطه برای آن‌ها، اظهار کرد: موضوع هنر و ورزش در هر جامعه‌ای نشاط‌آفرین، غرورآفرین و امیدآفرین است و می‌تواند موجب سلامت روحی و جسمی افراد و ایجاد نشاط در جامعه شود.

   وی با بیان اینکه توجه به هنر و ورزش در جامعه ضروری است، عنوان کرد: متأسفانه مشغله‌های کاری در مباحث اقتصادی و اجتماعی باعث می‌شود که این دو حوزه کمتر مورد توجه مسؤولان قرار بگیرد.

   معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به همکاری و توجه مسؤولان چهارمحال و بختیاری در حیطه ورزش، گفت: مدیرکل ورزش و جوانان وظیفه دارد، با استاندار و نمایندگان استان تعامل خوبی جهت اجرای برنامه‌ها و دغدغه‌های ورزش استان داشته باشد.

   خادم با تأکید بر اینکه ورزش و جوانان محدود به یک حوزه خاص نیست، افزود: باید از ظرفیت سایر بخش‌ها در راستای تحقق اهداف اداره‌کل ورزش و جوانان استفاده کرد.

   وی ادامه داد: اما متأسفانه در بخش ورزش و جوانان استقبال خوبی از سرمایه‌گذاران نداریم و شخص بهره معنوی و اقتصادی لازم را از این سرمایه‌گذاری نمی‌برد و این موضوع زمینه عدم استقبال سایر سرمایه‌گذاران را فراهم می‌کند.

   معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در بخش جوانان در بودجه 96 اعتبار خوبی در نظر گرفته شد، خاطرنشان کرد: بخشی از این اعتبارات صرف تأسیس خانه‌های جوان در شهرها شد و انتظار داریم در برنامه ششم توسعه صرفاً به بخش ورزش توجه نشود، بلکه در حوزه جوانان نیز شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

   خادم اضافه کرد: اوقات فراغت، ساماندهی سمن‌ها و بحث ازدواج از جمله وظایف وزارت ورزش و جوانان است و امیدواریم استاندار با حمایت از سازمان‌های ساماندهی امور جوانان این بخش‌ها را فعال کند.

   وی با اشاره به لزوم توجه به ورزش بانوان و استفاده از ظرفیت آن‌ها، افزود: نقش بانوان در ورزش‌های آسیایی با کسب مدال‌های رنگارنگ پررنگ بود و باتوجه به اینکه حمایت چندانی نسبت به ورزش آقایان از آن‌ها صورت نگرفت در میدان‌های بین‌المللی درخشیدند.

   معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: پیش‌بینی سالن‌های تخصصی وزرش ویژه بانوان در دستور کار اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری قرار گیرد تا بتوان از ظرفیت بانوان در ورزش‌های قهرمانی بهره‌مند شد.

   خادم در پایان با تأکید بر اینکه درایت یک مدیر می‌تواند نتایج خوبی در پی داشته باشد، گفت: ایجاد همدلی و همراهی بین مسؤولان استان می‌تواند توفیقات خوبی به همراه داشته باشد و باید بدانیم که هر تغییری باید منجر به پیشرفت و رشد شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,547,220
تعداد بازدید امروز : 1,474
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29