امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • رییس فدراسیون گلف:

   باز هم ثابت می شود که دشمنان ایران با درایت رهبری ، تدبیر رییس جمهور و همراهی مردم به نتیجه نمی رسند

   باز هم ثابت می شود که دشمنان ایران با درایت رهبری ، تدبیر رییس جمهور و همراهی مردم به نتیجه نمی رسند

   رییس فدراسیون گلف کشور گفت: در تاریخ چهل ساله جمهوری اسلامی ایران فراز و نشیب های زیادی داشتیم اما آنچه اهمیت دارد پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و نظام است.

   کیکاووس سعیدی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان موضوع اغتشاشات اخیر در سطح کشور را دسیسه دشمن دانست و تصریح کرد: مطالبات مردم در جای خود قابل احترام است و قطعا دولتمردان برای حل مشکلات معیشتی مردم با تاکیدات مقام معظم رهبری گام های بزرگی برداشته اند به همین دلیل برخی از اغتشاشگران در صددند از آب گل الود ماهی بگیرند اما واقعیت آن است که مردم آگاهند و با قدرت تر از همیشه پشتیبان رهبری ،مسوئلین و نظام خواهند بود.
   رییس فدراسیون گلف گفت: نمی توان از برخی مشکلات اقتصادی گذشت اما آنچه واقعیت دارد حساب مردمی که مطالباتی از دولبت و مسئولین دارند با اغتشاشات اخیر کاملا جداست و خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که را ه های مدنی برای اعتراض و انتقاد وجود دارد بنابراین مردم در طی روزهای گذشته نشان دادند که با قدرت مقابل اغتشاشگران می ایستند و اجازه نخواهند داد از فرصت بوجود آمده سو استفاده کنند.
   سعیدی خاطرنشان ساخت: قطعا مشکلاتی که بوجود آمده با درایت رهبری و تدبیر رییس جمهور و دیگر مسولان و هوشیاری مردم فهیم حل خواهد شد و آنچه به اثبات خواهد رسید این است که دشمنان باز هم با چنین دسیسه ها و تحریک هایی به نتیجه نخواهند رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,845,056
تعداد بازدید امروز : 18,850
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05