امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • خسرو قمری: هر زمان که در کشور آرامش برقرار بود نتیجه مثبتش را دیدیم

   خسرو قمری: هر زمان که در کشور آرامش برقرار بود نتیجه مثبتش را دیدیم

   رییس فدراسیون دوچرخه سواری ایران ضمن دعوت مردم به آرامش گفت: قطعا با تدبیر مسئولین و آرامش مردم تیر فتنه گران به سنگ می خورد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان رییس فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص برخی اعتشاشات در روزهای اخیر گفت: هر کاری روش انجام درستی دارد و با عقل و منطق قابل انجام است.
   خسرو قمری ادامه داد: اگر خواسته ای بر حق باشد و منطقی بیان شود مسئولین هم قطعا می شنوند و برای حل آن مشکل برنامه ریزی می کنند و مثل همیشه پاسخی انسانی برای مردم خود دارند.
   وی افزود: مزاحمت و تخریب اموال عمومی که آسیب مالی و جانی در پی دارد مورد پذیرش هیچ منطقی نیست. ما به لطف دموکراسی حاضر در کشور می توانیم در فضای آزاد و قانونی حرف هایمان را بزنیم و مسئولین هم قطعا می شنوند و به دغدغه مردم پاسخ می دهند.
   رییس فدراسیون دوچرخه سواری تاکید کرد: به عنوان کشوری که از جزیی ترین مسائل مثل انتخابات فدراسیون ها و هیات های ورزشی در آن دموکراسی حاکم است نیازی نداریم کشورهایی در امور ما مداخله و برایمان دلسوزی کنند که خودشان هیچ اعتقادی به دموکراسی ندارند.
   قمری در پایان گفت: به عنوان یک شهروند از مردم درخواست می کنم صف خود را از اغتشاش گران جدا کنند و خارج از عرف رفتار نکنند تا با آرامش و تدبیر این مساله حل شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,845,078
تعداد بازدید امروز : 18,872
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05