امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال؛

   راه مردم از اغتشاشگران جدا است ، مسئولان اعلام کردند فتنه 96 تمام شد

   راه مردم از اغتشاشگران جدا است ، مسئولان اعلام کردند فتنه 96 تمام شد

   کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال تاکید کرد که مطالبات مردم به حق است اما به هیچ وجه مردم کار عده قلیل اغتشاشگران را نمی پسندند و خود مردم برای دفاع از حیثیت نظام جلوی اغتشاشگران ایستاده اند.

   امیرحسین منظمی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اغتشاشات اخیر را نکوهش و محکوم کرد و اظهار داشت: قطعا مردم مطالبات به حقی دارند اما اغتشاشات اخیر نشان داد که دشمن قصد دارد از خواسته های مردم سو استفاده کند بنابراین مردم باید همچنانکه با آگاهی و بصیرت در طول این چهل سال انقلاب را حفظ و همراهی کرده اند با قدرت پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دهند.
   مدیر تیم های ملی والیبال ایران گفت: پایبندی مردم به رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برهه های مختلف به اثبات رسیده است و قطعا این بار هم مردم نشان خواهند داد که به هیچ وجه راهشان با اغتشاشگران یکی نیست بنابراین خود مردم مقابل آنها می ایستندو هامانطور که مسئولان اعلام کردند فتنه 96 تمام شد
   بازیکن اسبق تیم ملی والیبال گفت: مردم همیشه ثابت کردند سرباز انقلاب و رهبرند و این بار نیز در مقابله با اغتشاشگران می ایستند.
   امیرحسین منظمی گفت: مسولین هم باید قدر مردم را بدانند مردمی که اقلاب کردند و حجانانه در دفاع مقدس از کیان مملکت دفاع کردند بنابراین امیدوارم همه مسولین برای حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش حداکثری داشته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,770,104
تعداد بازدید امروز : 14,566
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02