امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • دیدار رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی

    دیدار رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی

   رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی و رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در نشستی زمینه های همکاری مشترک این دو فدراسیون را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در دیدار با غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی بر تعامل هر چه بیشتر در خصوص ارتقا دانش امداد و نجات و همچنین بالا بردن سطح همکاری ها بین دو فدراسیون تاکید کرد.

   رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در این نشست ضمن اشاره به اینکه منجیان غریق و غواصان هم اکنون با آخرین متد آموزشی نحوه امداد و نجات و حیات بخشی مصدومان منطبق با فدراسیون جهانی نجات غریق را آموزش دیده و اقدام به نجات افراد می کنند، خاطر نشان کرد: بالا بردن دانش پزشکی ناجیان غریق و غواصان و همکاری بیشتر با فدراسیون پزشکی ورزشی از بهترین راه های ارتقای دانش ناجیان غریق در امر پزشکی و نجات مصدومان است.

   رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی نیز ضمن تبریک به دکتر نوری برای انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون نجات غریق و غواصی، اظهار امیدواری کرد که فصل جدیدی از همکاری میان این فدراسیون و فدراسیون پزشکی ورزشی شکل گیرد.
   انتهای پیام
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,546,958
تعداد بازدید امروز : 1,212
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29