امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • راه یابی تیزر پهلوانی و زورخانه ای به یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی

   راه یابی تیزر پهلوانی و زورخانه ای به یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی

   آثار و فیلم‎های کوتاه و نیمه بلند، پویانمایی، برنامه‎های تلویزیونی، نماهنگ‎ و تیزرهای راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی معرفی شدند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این آثار از سوی هیأت انتخاب این جشنواره برای حضور در بخش مسابقه معرفی شدند.
   بر همین اساس در میان تیزرهای ورزشی راه یافته به یازدهمین جشنواره فیلم های ورزشی دو تیزر مربوط به ورزش پهلوانی و زورخانه ای است که با سفارش فدراسیون مربوطه تولید شده است.
   گفتنی است: این تیزرها به کارگردانی محسن جوهری طراحی و تولید شده است که با توجه به مضمون تصاویر توانسته با سایر تیزرهای بخش مسابقه ی این جشنواره به رقابت بپردازد.
   «صفر تا سکو» به کارگردانی سحر مصیبی، «مسابقات قهرمانی کشوری ورزش های باستانی و زورخانه ای بزرگسالان کشور در اسلام آباد غرب» به کارگردانی محمد محسن جوهری، «اردوی تیم ملی زورخانه ای نوجوانان کشور در سنندج» به کارگردانی محمد محسن جوهری و «۹۰» به کارگردانی عادل فردوسی پور، تیزرهایی هستند که به عنوان برترین آثار در یازدهمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم های ورزشی با یکدیگر در مرحله نهایی به رقابت خواهند پرداخت.
   لازم به ذکر است: جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.
   خاطر نشان می گردد: یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، وزارت کار و‌ رفاه اجتماعی، سازمان صداوسیما و شبکه ورزش، شهرداری تهران و نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران ۲۵ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,536,017
تعداد بازدید امروز : 11,838
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29