امروز : دوشنبه 19 آذر 1397
   
  • چهارمین نشست شورای راهبردی ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد

   چهارمین نشست شورای راهبردی ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد

   چهارمین شست شورای راهبردی ورزش و جوانان استان قزوین با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و اساتید برجسته دانشگاه در حوزه تربیت بدنی و ورزش استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛چهارمین نشست شورای راهبردی ورزش و جوانان استان قزوین با حضور عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، افسانه حسن نایبی معاون ورزشی،کارشناسان ورزشی اداره کل و همچنین اساتید برجسته دانشگاه در حوزه تربیت بدنی و ورزش استان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد. در ابتدای این جلسه، عباس علایی مقدم مدیرکل کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک موفقیت های کسب شده توسط ورزشکاران استان در میادین مهم جهانی، آسیایی و بین المللی نقش وتاثیر شورای راهبردی اداره کل در کسب این موفقیت ها را مهم و اساسی عنوان کرد و افزود:برنامه ریزی در جهت حمایت از قهرمانان، زمینه رشد و بالندگی بیشتر قهرمانان را درپی خواهد داشت.مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین مهمتریت اولویت ورزش و جوانان استان را حضور موثر و پرقدرت در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا عنوان کرد و افزود:هم اکنون؛بیش از 90 ملی پوش استان در رشته های مختلاف ورزشی در اردوی تیمهای ملی حضور دارند که امید داریم با تلاش و همت ورزشکاران و حمایت اداره کل،حضور حداکثری ورزشکاران استان در این رویداد مهم آسیایی داشته باشیم.
   علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در ادامه؛به اهمیت و جایگاه والای ورزش همگانی در جامعه اشاره کرد و افزود:توسعه ورزش همگانی؛نشاط اجتماعی را در پی خواهد داشت و با برنامه ریزی های صورت گرفته و همچنین همکاری هیات خوب ورزشهای همگانی استان،توسعه ورزش همگانی در اقصی نقاط استان،در حال انجام است.
   در این نشست، در بخش شورای راهبردی بسط و گسترش ورزش همگانی و نیازهای مربوط به حوزه بانوان مورد بررسی قرار گرفت. اساتید حاضر در جلسه، سند تحول، تعالی و آینده نگری فدراسیون ورزشهای همگانی و طرح های ارائه شده در این سند را بهترین منبع جهت توسعه ورزش همگانی برشمردند. از جمله طرح های دیگر که با توجه به زیرساخت ها و توانایی بالقوه استان مورد بررسی اعضای جلسه قرار گرفت بحث مربوط به تجهیز خانه های ورزش روستایی و اجرای طرح پرس (سنجش پیاده روی) در استان بود. در ادامه دکتر صادقی، دکتر همتی،دکتر طاهری و خانم دکتر ایراندوست اعضای شورای راهبردی اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص مسائل مختلف ورزش استان ونحوه توسعه ورزش همگانی و تاثیر آن در توسعه ورزش قهرمانی نکاتی را بیان داشتند.
   در خاتمه این نشست؛ عباس علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین ابراز امیدواری کرد که این اداره کل تا پایان سال جاری بتواند با توجه به بودجه ای که وزارت ورزش و جوانان به این امر اختصاص می دهد، تعدادی از طرح های پژوهشی و موضوعات پایان نامه های دانشجویی را با نگاهی به توسعه و تعمیم ورزش همگانی را مورد حمایت قرار دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,629,666
تعداد بازدید امروز : 36
تعداد بازدید دیروز : 23,386
آخرین به روزرسانی : 1397/09/18