امروز : چهارشنبه 28 شهریور 1397
   
  • دیدار مدیرکل ورزش جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رییس فدراسیون ورزش همگانی

   دیدار مدیرکل ورزش جوانان کهگیلویه وبویراحمد با رییس فدراسیون ورزش همگانی

   با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مجد آرا ریاست فدراسیون و رهامی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان ، جلسه ای در محل فدراسیون ورزش های همگانی کشور برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،مجد آرا ریاست فدراسیون و رهامی رئیس هیئت ورزش های همگانی جلسه ای در محل فدراسیون ورزش های همگانی کشور برگزار شد .
   در این جلسه که در محل دفتر ریاست فدراسیون ورزش های همگانی و با حضور مجد آرا ریاست فدراسیون همگانی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و عضو شورای راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی کشور ، مسئول فرهنگی فدراسیون ورزش های همگانی کشور و رهامی مشاور فدراسیون و رئیس هیئت ورزش های همگانی استان تشکیل شد پیرامون توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی کهگیلویه وبویراحمد تبادل نظر صورت گرفت .
   سردار مجد آرا ریاست فدراسیون ورزش های همگانی کشور ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل و رئیس هیئت ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد، هیئت ورزش همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از بهترین هیئت های همگانی کشور دانست و از حمایت ها و توجه خاص علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به توسعه ورزش همگانی قدر دانی کرد و رشد ورزش استان و ورزش همگانی را مدیون تلاش و حضور علوی در استان برشمرد .
   علوی مدیر کل ورزش و جوانان و عضو شورای راهبردی ورزش همگانی کشور از حمایت های فدراسیون در جهت رشد و اعتلای ورزش همگانی کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و تشکر کرد وگفت :بی شک ورزش همگانی زیر بنای توسعه ورزش قهرمانی در کشور است و باید با نگاه و برنامه ریزی دقیق به ورزش همگانی زمینه ارتقای ورزش قهرمانی را مهیا کنیم.
   وی در ادامه از تعامل اداره کل ورزش و جوانان با هیئت ورزش های همگانی استان خبر داد و افزود:اداره کل ورزش و جوانان با همکاری هیئت ورزش همگانی چهار مورد از بندهای کتاب سند تحول و تعالی آینده نگری فدراسیون ورزش های همگانی کشور را اجرا کرده و انشاالله مفاد کتاب دوم سند تحول و تعالی این فدراسیون در دستور کار این اداره کل و هیئت استان قرار دارد.
   مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از عملکرد رئیس و اعضای هیئت ورزش های همگانی استان در برنامه ریزی مسابقات و مراسمات فرهنگی و ورزشی این هیئت و اداره کل ابراز رضایت و خرسندی کرد و از حمایت اداره کل ورزش وجوانان از هیئت ورزش های همگانی در توسعه زیر ساخت ها و فرهنگ سازی ورزش در بین احاد جامعه تقدیر کرد .
   برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر یاسوج در روز جمعه 18 اسفندماه سال جاری با حضور شبکه سوم سیما و برنامه صبح و نشاط در شهر یاسوج و قرار دادن یاسوج بعنوان پایلوت ورزش همگانی کشور از مهمترین مصوبات این نشست بود.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 15,743,690
تعداد بازدید امروز : 15,835
تعداد بازدید دیروز : 24,901
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27