امروز : سه شنبه 20 آذر 1397
   
  • در حاشیه مراسم اهدا جام قهرمانی لیگ برتر فوتسال به مس سونگون در تبریز ؛

   دکتر سلطانی فر: برای رویداد تبریز 2018 برنامه های گسترده ای داریم

   دکتر سلطانی فر: برای رویداد تبریز 2018 برنامه های گسترده ای داریم

   وزیر ورزش و جوانان گفت: این وزارتخانه اولین وزارتخانه ای بود که روسای پنجاه فدراسیون را برای برنامه ریزی به منظور برگزاری باشکوه رویداد تبریز پایتخت گردشکری ٢٠١٨ کشورهای اسلامی به این شهر آورد و برنامه های ویژه و گسترده ای هم برای شور و شعف مردم داریم .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛ دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ برتر فوتسال به مس سونگون در جمع نمایندگان رسانه های گروهی گفت : این عنوان قهرمانی توسط تیم خوب مس سونگون را به مردم آذربایجان تبریک می گویم . امروز برای حضور در بین مردم پرافتخار آذربایجان و تبریک به انها بابت قهرمانی مس سونگون به تبریز سفر کردم .
   وزیر ورزش و جوانان ایران را یکی از قدرت های فوتسال جهان نام برد و تصریح کرد: در فوتسال رتبه سوم دنیا را به دست اوردیم و یکی از کشورهایی هستیم که از استعدادهای خوبی در این رشته برخوراریم و حتی مَی توانیم موقعیتمان در جهان را ارتقا دهیم .
   دکتر سلطانی فر سرمایه گذاری باشگاه مس سونگون ورزقان در فوتسال را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : امیدوارم همچون کار خوبی که مس سونگون انجام داده سایر بنگاه های اقتصادی هم به صحنه ورزش بیایند تا از ظرفیت فراوانی که در بین جوانان داریم استفاده کنیم .

   وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان ساخت: ایران کشوری است که جوانان ارزشمندی در همه رشته های ورزشی دارد که مَی توانند بدرخشند و در دنیا با افتخار افرینی موجب اهتزاز پرچم ایران و طنین سرود کشورمان شوند.
   از این رو امیدوارم ورزش کشور بویژه استان آذربایجان شرقی با توجه به ظرفیت هایی که از آن برخوردارند بتوانند همچنان افتخار آفرین باشند.
   دکتر سلطانی فر گفت:ظرفیت ورزش استان آذربایجان شرقی بالأست و مدیریت سیاسی و ورزشی استان هم توانمند هستند و با حمایت و پشتیبانی مردم مَی توانند همچنان موجبات افتخار افرینی جوانان را فراهم کنند. انچه مسلم است اینده خوبی را برای همه رشته های ورزشی در استان آذربایجان شرقی پیش بینی مَی کنم.

   وزیر ورزش و جوانان عنوان پایتختی تبریز در گردشگری کشورهای اسلامی در سال ٢٠١٨ را مهم دانست و اظهار داشت :این وزارتخانه اولین وزارتخانه ای بود که روسای پنجاه فدراسیون را برای برنامه ریزی به منظور برگزاری باشکوه رویداد تبریز پایتخت گردشکری ٢٠١٨ کشورهای اسلامی به این شهر اورد و برنامه های ویژه و گسترده ای هم برای شور و شعف مردم داریم .
   دکتر سلطانی فر با بیان اینکه این عنوان برای تبریز فرصت طلایی برای معرفی جاذبه های گردشگری است گفت : اولین رویداد ورزشی به این مناسبت هم مسابقات کشتی بین المللی جام جهان پهلوان تحتی است تا با برگزاری آن شور و شعف در بین مردم را بوجود آوریم .

   وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان ساخت: این وزارتخانه برنامه های گسترده ورزشی را برای رونق ورزش استان آذربایجان شرقی در سال ٢٠١٨ به مناسبت پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی تدارک دیده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,664,257
تعداد بازدید امروز : 10,001
تعداد بازدید دیروز : 24,626
آخرین به روزرسانی : 1397/09/20