امروز : سه شنبه 20 آذر 1397
   
  • با حضور مسوولان استان فارس عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در آباده آغاز شد

   با حضور مسوولان استان فارس عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در آباده آغاز شد

   با حضور نماینده مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان فارس و مسوولان محلی عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان آباده آغاز گردید و کلنگ آن به زمین زده شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، با حضور دکتر رحیم زارع نماینده مردم شهرستانهای آباده ، خرمبید و بوانات در مجلس شورای اسلامی ، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فلامرز عمادی مشاور مدیر کل در امور شهرستانها ، فرماندار آباده ، روح الله عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان آباده ، اعضای شورای شهر ، بخشداران و تنی چند از دیگر مسوولان محلی عملیات اجرایی دو زمین چمن مصنوعی در بخش دهدق و شورجستان شهرستان آباده آغاز شد و کلنگ این پروژه های ورزشی به زمین زده شد.
   نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل ورزش و جوانان فارس در آیین کلنگ زنی این پروؤه ها بر لزوم توجه به زیر ساختهای ورزشی در دولت تدبیر و امید و همچنین افزایش سرانه ورزشی در شهرستانها ، به منظور مهیا شدن فضاهای ورزشی جهت تمرین و انجام فعالیتهای ورزشی نوجوانان و جوانان و مردم علاقمند منطقه تاکید شد.
   این پروژه های ورزشی هر یک به مساحت 1200 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت احداث می شود که در مدت زمان 6 ماه به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار مردم و علاقمندان به ورزش قرار می گیرد.
   گفتنی است مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیات همراه همچنین از اماکن و تاسیسات ورزشی و پروژه های در دست احداث بخش های ایزدخواست و خسروشیرین از توابع این شهرستان نیز بازدید کردند.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,655,722
تعداد بازدید امروز : 1,466
تعداد بازدید دیروز : 24,626
آخرین به روزرسانی : 1397/09/19