امروز : چهارشنبه 02 آبان 1397
   
  • با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی:

   مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان اراک برگزار شد

   مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان اراک برگزار شد

   مراسم تودیع علی اوسط کرمی و معارفه محمد مرادی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی؛ مراسم تودیع علی اوسط کرمی و معارفه محمد مرادی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک با حضور عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و جامعه ورزش برگزار شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این مراسم گفت: ورزش از نیازهای امروز جامعه بشری است که باید بسترهای لازم برای پرداختن آحاد جامعه به آن فراهم شد.
   عابد حقدادی افزود: ورزش استان طی سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته و هم اکنون در حال صعود به سمت قله‌های پیشرفت و موفقیت است.
   وی تصریح کرد: پیشرفت روزافزون ورزش نیازمند مشارکت و حمایت همه بخش‌ها اعم از دولتی و خصوصی است و همه باید سهم خود را در توسعه ورزش بپردازند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی لازمه موفقیت در ورزش را بهره‌گیری از تجارب پیشکسوتان دانست و بیان داشت: پیشکسوتان ورزش گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید از تجارب آنها به درستی بهره گرفت.
   علی اوسط کرمی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان اراک نیز طی سخنانی از تمام حمایت‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر قدردانی کرد.
   محمد مرادی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان اراک نیز تدوین برنامه استراتژیک، تلاش به منظور ارتقای سطح فعالیت در حوزه جوانان و افزایش سطح کمی و کیفی سمن‌‌های این بخش، ارتقای سطح فرهنگ ورزش عمومی و همگانی در اقشار مختلف مردم و تلاش به منظور تبدیل ورزش به یک گفتمان در سطح جامعه، توجه به مقوله ورزش قهرمانی و برنامه‌ریزی به منظور شناسایی، جذب، پرورش و نگهداشت مستعدین ورزشی را از برنامه‌های مدیریت جدید این اداره برشمرد.
   وی همچنین برنامه‌ریزی به منظور ارتقای سطح آموزش در سطوح مختلف، بهره‌گیری از ظرفیت سایر حوزه‌ها و واگذاری امور غیرحاکمیتی به بخش خصوصی و نهادهای غیردولتی، برنامه‌ریزی به منظور ارتقای سطح ورزش حرفه‌ای و برنامه‌محور نمودن فعالیت باشگاه‌های ورزشی، افزایش سطح تعامل با دانشگاه و آموزش و پرورش به منظور بهره‌گیری از ظرفیت بالای موجود در نهادهای مذکور، تدوین نظام‌نامه در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش همگانی، ورزش قهرمانی، مدیریت اماکن ورزشی، توزیع اعتبارات و ... را نیز از دیگر برنامه‌های مدنظر عنوان کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,594,499
تعداد بازدید امروز : 2,279
تعداد بازدید دیروز : 22,016
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01