امروز : سه شنبه 20 آذر 1397
   
  • رقابت های کشتی آزاد نوجوانان روستائی کشور در شهر سریش آباد به پایان رسید

   کردستان نایب قهرمان کشور شد

   کردستان نایب قهرمان کشور شد

   رقابت های کشتی آزاد نوجوانان روستائی کشور در شهر سریش آباد به پایان رسید که طی آن کردستان الف با سه نشان طلا و دو برنز سکوی دوم را تصاحب کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های کشتی آزاد روستائیان قهرمانی نوجوان کشور ظهر روز جمعه 22 دی ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر در شهرستان قروه شهر سریش آباد پایان یافت.
   در این مسابقات با حضور 13 تیم از استان های سراسر کشور برگزار می شود و کشتی گیران آزادکار به مدت دو روز در اوزان مختلف بر روی تشک رفتند.
   ورزشکاران شرکت کننده در اوزان 45، 48، 51، 55، 61، 65، 71، 80، 92 و 110 کیلوگرم در سالن 1200 نفره شهر شهر سریش آباد به رقابت پرداختند.
   در پایان محمدحسین نوروزیان، هادی شرفبیانی و امیرحسین هراتی در قالب تیم الف کردستان سه نشان اوزان مختلف را بر گردن آویختند، نیما فیروزی و شایان حسامی نیز در ترکیب تیم اول استان به مدال برنز دست یافتند.
   همچنین امیر حسین دده جانی در قالب تیم کردستان ب نشان نقره این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.
   در نتیجه تیمی، کردستان الف با سه نشان طلا و دو برنز و کسب ۶۷ امتیاز سکوی دوم را تصاحب کرد، همدان و اصفهان با امتیازات ۸۶ و ۶۵ به ترتیب جایگاه های اول و سوم را از آن خود کردند.
   رقابت های کشتی آزاد روستائیان قهرمانی نوجوان کشور برای نخستین بار طی روزهای 21 و 22 دی ماه در استان کردستان شهر سریش آباد برگزار شد.
   گفتنی است، در پایان این رقابت ها از سوی مسئولین به نفرات و تیم های برتر مدال، حکم و کاپ قهرمانی اهداء شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,663,845
تعداد بازدید امروز : 9,589
تعداد بازدید دیروز : 24,626
آخرین به روزرسانی : 1397/09/20