امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور برگزار شد.

   مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور برگزار شد.

   مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.

   مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با حضور، محمد مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و محمد علی طالبی، معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد و مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین امور جوانان سراسر کشور در محل سالن خیام هتل صفائیه برگزار شد.

   محمد مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم گفت: سازمان استخدامی کشور پیشنهاد داده است که تشکل ها که شکل گرفته و مجامع استانی دارند و مجمع ملی آن نیز تشکیل می شود این مجمع طرف قرار با کل کشور شود.

   وی افزود: هدف ما حمایت از سازمان های مردم نهاد است که در این زمینه نیز مجامع استانی و ملی را در این زمینه خواهیم داشت.

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: هدف بایستی ثبت ملی تشکل ها است که در این راستا نیاز به اساسنامه است تا مجامع بتوانند به عنوان پایگاه ملی به مطالبات بپردازند و طرف قرار بگیرند و رسمی فعالیت کنند.

   تندگویان بیان کرد: ما پیرامون توافقنامه با صندوق کارآفرینی امید و دستور العمل، آن طرح ها پایش شود و بر اساس کارشناسی به بانک معرفی شوند که هدف ما کار کارشناسی و حمایت از جوانان است.

   وی افزود:وزارت کار میزان 5 هزار میلیارد تومان به کارآفرینان وام دارد که ما نیز سعی داریم تا تشکل های خود را نیز در قالب طرح های کارآفرینی به آنها نیز معرفی کنیم.

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: مدیر کل های ورزش و جوانان استان ها باید به حوزه جوانان اهمیت دهند و به نوعی این رویکرد را دنبال کنند.

   تندگویان خاطرنشان کرد: وقت ما برای خدمت به جوانان و جامعه است که به نوعی خود را به عنوان خانواده ای می دانیم که میتوانیم با تشکل ها به نوعی جوانان را فعال کرد.

   محمد علی طالبی، معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در این مراسم گفت: استان یزد از دیرباز در بحث جوانان پیشرو و در حیطه های مختلف فعال بوده است و در زمینه تشکل های جوانان عملکرد مناسبی را داشته است.

   وی افزود: امیدواریم برگزاری این نشست ها باعث تبادل تجریبات و توجه بیشتر و برنامه ریزی در زمینه جوانان باشد و به نوعی در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی فعال تر از گذشته به جوانان اهمیت داده شود.

   مسعود شریعتی، مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به برگزاری برنامه دو روزه گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور در یزد گفت: ما در تلاش هستیم تا بتوانیم درزمینه جوانان گام های اساسی برداریم که این برنامه ها میتواند ما را در این هدف کمک کند.

   در پایان این مراسم نیز از تمبر یادگاری این همایش رونمایی شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,499,382
تعداد بازدید امروز : 10,786
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27