امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان : به دنبال حل مشکلات استخدامی و معیشتی کارکنان هستیم

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان : به دنبال حل مشکلات استخدامی و معیشتی کارکنان هستیم

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به دغدغه کارکنان وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور گفت: به دنبال حل مشکلات استخدامی و معیشتی کارکنان هستیم

   خانم ژاله فرامرزیان، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در نشست با اعضا و کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: ما برای این که بتوانیم مشکلات را کاهش دهیم عملیات پیگیر در خصوص وضعیت افزایش حقوق همکاران و امور مربوط به وزارت ورزش و جوانان دنبال می کنیم که اگر این اتفاقات صورت پذیرد اتفاقات زیربنایی خواهد بود.

   وی افزود: وضعیت مالی و پستی و استخدامی همکاران و مدیریت منابع از جمله مشکلات ما است که حل آنها را دنبال می کنیم.

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مدیریت درآمد مبنای درآمد کشور نیست و مدیر درآمد را باید در مدل هزینه خود ایجاد کنیم تا شرایط جامعه را مطلوب کنیم و بهره را از ان ببریم.

   فرامرزیان تصریح کرد: در زمینه ساماندهی مواد قانونی در مدل پیگیری و هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت دارایی و اقدامات در این زمینه از جمله فعالیت های دیگر ما بوده است.

   وی گفت: در مورد وضعیت منابع انسانی ادارات کل بایستی چندین برنامه پیگیری کنیم که تنظیم سند نیروی انسانی به عنوان محوریت آن است و در صورتی که این امر انجام شود ما وضعیت نیروهای موجود نادیده گرفته شده را تعیین تکلیف می کنیم و آن را پیگیری می کنیم.

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: موضوع دیگر در زمینه رفاهیات است که در زمینه عقد بیمه و دریافت خدمات و اقدامات رفاهی نیز گام هایی برداشته ایم.

   فرامرزیان گفت: ما باید برای این که بدانیم به کجا میخواهیم برسیم باید گام ها و برنامه های خود را مشخص کنیم و پس از ان اقدام کنیم و این تنها راه برون رفت از شرایط نامطلوب است.

   مسعود شریعتی، مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به فعالیت های این اداره گفت: ما در استان به عنوان یکی از حوزه های مهم هستیم که به نوعی در زمینه فعالیت های مختلف در جامعه و جوانان در حال فعالیت هستیم.

   وی ادامه داد : 45 پروژه خیری دست به کار شدیم و 23 مورد از آنها بهره برداری شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت : ما در سال های گذشته 67 پروژه را به بهره برداری رسانده ایم و با توجه به 77 پروژه ای که از گذشته به ما رسیده ما سعی به کار کارشناسی و بهره برداری برسانیم.

   شریعتی وضعیت حقوق و مزایا و رفاهیات کارکنان ، وضعیت استخدام ، عدم ساختمان مناسب اداری را از جمله دغدغه های کارکنان این اداره کل برشمرد.

   لازم به ذکر است در این نشست تعدادی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,536,302
تعداد بازدید امروز : 12,123
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29