امروز : یکشنبه 18 آذر 1397
   
  • داورزنی در نشست مشترک هیات ورزشی ایران با مسئولین ورزش عراق؛

   بعد از شش سال همکاری ایران و عراق در عرصه ورزش اجرایی شد

   بعد از شش سال همکاری ایران و عراق در عرصه ورزش اجرایی شد

   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: پس از شش سال که از اولین دیدار رسمی مقامات عالی ورزش ایران و عراق می گذرد بالاخره تفاهم نامه همکاری دو کشور در عرصه ورزش محقق شد و جنبه اجرایی گرفت .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی در نشست مشترک هیات ورزشی ایران با دکتر حسن مشاور وزیر ورزش و جوانان عراق و هیات ورزشی این کشور که پیش از ظهر امروز در هتل داماس کربلا برگزار شد ، اظهار داشت : پس از شش سال که از اولین دیدار رسمی مقامات عالی ورزش ایران و عراق می گذرد بالاخره تفاهم نامه همکاری دو کشور در عرصه ورزش محقق شد و جنبه اجرایی گرفت .
   معاون وزارت ورزش و جوانان گفت : در این تفاهم نامه دو طرف موظف می شوند که در زمینه های کمپ های مشترک ، شرکت در تورنمنت های یکدیگر و تبادل مربی همکاری کنند.
   داورزنی تصریح کرد: در خیلی از رشته های ورزشی ایران در آسیا حرف اول را می زند و در برخی از رشته ها نیز در جهان مطرح است که این آمادگی وجود دارد با انتقال دانش و تجربه به ورزش عراق کمک کنیم.
   دکتر حسن مشاور وزیر ورزش و جوانان عراق نیز با خوش آمدگویی به هیات ورزشی ایران از تفاهم نامه همکاری با کشورمان در عرصه ورزش ابراز خرسندی کرد و با اشاره به توفیقات ورزش ایران در آسیا و جهان این تفاهم نامه را به سود دو کشور دانست .
   پس از این نشست روسای فدراسیون های دو کشور در نشست مشترک و جداگانه حضور پیدا کردند .
   عصر امروز تفاهم نامه نهائی بین ورزش ایران و عراق منعقد می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,628,967
تعداد بازدید امروز : 22,723
تعداد بازدید دیروز : 23,341
آخرین به روزرسانی : 1397/09/18