امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
  • حضور هیات ورزشی ایران در استادیوم بین المللی نجف

   داورزنی: امیدوارم مشکل میزبانی عراق در فوتبال حل شود/کشورها به جای مبارزه در میدان جنگ در زمین فوتبال مسابقه می دهند

   داورزنی: امیدوارم مشکل میزبانی عراق در فوتبال حل شود/کشورها به جای مبارزه در میدان جنگ در زمین فوتبال مسابقه می دهند

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از استادیوم بین المللی نجف به همراه الحسناوی مشاور وزیر ورزش و جوانان عراق دیدن کرد.

   محمدرضا داورزنی در حاشیه حضور در استادیوم بین المللی نجف در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان إمکانات سخت افزاری فوتبال در عراق را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :کار قشنگی در استادیوم بین المللی نجف صورت گرفته که خاص فقط فوتبال است و علاقمندان به فوتبال نزدیک تر به زمین بازی ؛فوتبال را تماشا می کنند که لذت بخش است .

   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت :٣٧ سال در ورزش سابقه فعالیت دارم و مسابقات مختلف را از نزدیک در ایران و کشورهای دیگر نظاره کرده ام ، واقعیت این است که ورزشگاه نجف سبک قشنگی دارد که امیدوارم برای تماشای بازی ایران با عراق هم خودم در اینجا حضور داشته باشم .

   داورزنی ورزشگاه های فوتبال در نجف،کربلا و بصره را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت :فوتبال در دنیا شرایط خاصی دارد و تبدیل به فرهنگ عمومی شده است بطوریکه کشورها در میدان فوتبال به هم نزدیک هستند و الان تفکری وجود دارد که کشورها به جای مبارزه با هم در زمین فوتبال مسابقه مَی دهند .

   وی کربلا و نجف را متعلق به جهان اسلام دانست و گفت : مسلمانان خودشان را در این شهرها سهیم می دانند.

   داورزنی از ورزشگاه نجف به عنوان یک ورزشگاه بسیار زیبا نام برد و از سازندگانش تشکر کرد و گفت: امیدوارم هر چه زودتر مشکل میزبانی عراق حل شود تا مردم عراق در کشور خودشان میزبان رویدادهای فوتبالی باشند.


   معاون وزارت ورزش و جوانان گفت :ما احساس نزدیکی خاصی به دوستانمان در عراق داریم و تمایل داریم هم در ورزشگاه آزادی و هم در ورزشگاه های زیبای عراق بازی کنیم.

   داورزنی به امضای تفاهم نامه بین ١٥ فدراسیون ملی دو کشور اشاره کرد و آن را اتفاق بزرگی دانست و ابراز امیدواری کرد این تفاهم نامه های ورزشی به تحکیم دو ملت کمک کند.

   ورزشگاه بین المللی نجف به زودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,990,896
تعداد بازدید امروز : 13,233
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28