امروز : یکشنبه 18 آذر 1397
   
  • پیاده روی بزرگ خانوادگی صبح و نشاط در داراب برگزار شد

    پیاده روی بزرگ خانوادگی صبح و نشاط در داراب برگزار شد

   پیاده روی بزرگ خانوادگی با عنوان صبح و نشاط و با حضور بیش از 120 هزار نفر از مردم علاقمند به ورزشهای همگانی با شکوه خاصی در شهرستان داراب برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان فارس ، این همایش بزرگ و بی نظیر با همکاری فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ، اداره کل ورزش و جوانان فارس ، سازمان صدا و سیمای کشور و مرکز فارس ، هیات ورزشهای همگانی استان و داراب ، حامی مالی نیرو موتور ، فرمانداری و شهرداری داراب ، شورای اسلامی، شورای تامین داراب ، ادارات و نهادهای دولتی ، اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب و بسیاری دیگر از خیرین و مردم علاقمند به ورزش با شکو خاصی و در یک برنامه کم سابقه و بی نظیر صبح روز جمعه 29 دی ماه در شهرستان داراب برگزار گردید.
   بر اساس این گزارش در این همایش نماینده مردم شهرستانهای داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ، تنی چند از مدیران کل ستادی استانداری فارس ، معاون توسعه امور ورزش استان ، فرماندار و شهردار داراب ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر داراب ، مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، رئیس و کارکنان ادار ورزش و جوانان شهرستان داراب ، مسوولان هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستان ، تنی چند از مسوولان هیاتهای ورزشی شهرستان و استان و انبوه مردم علاقمند به ورزشهای همگانی و پیاده روی برگزار شد.
   در این همایش نماینده مردم شهرستانهای داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ، فرماندار داراب ، رئیس هیات ورزشهای همگانی استان فارس به ترتیب در خصوص اهمیت ورزش و نقش ورزشهای همگانی در بین اقشار مختلف مردم تاکید کردند.
   در پایان این برنامه که به صورت مستقیم و زنده از شبکه سه سیما پخش می شد علی رجبی اهل داراب برنده خوش شانس یک دستگاه خودرو پژو 405 شد و طی مراسمی به وی تحویل گردید.
   همپنین سایر جوایز این همایش که شامل 4 دستگاه موتور سیکلت و دهها دستگاه دوچرخه و سفر زیارتی بود قرعه کشی و اسامی برندگان در سایت هیات ورزشهای همگانی استان منتشر می شود و برندگان می توانند جهت تحویل جوایز خود به اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب مراجعه نمایند.
   گفتنی است ثبت نام از شرکت کنندگان از مدتها قبل به صورت اینترنتی و سیستمی صورت گرفته بود که در نوع خود جالب توجه بود و در آن بیش از 120 هزار نفر شرکت داشتند.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,628,649
تعداد بازدید امروز : 22,405
تعداد بازدید دیروز : 23,341
آخرین به روزرسانی : 1397/09/18