امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • نشست هماهنگی مسابقات بین المللی دهه فجر

   احمدی: مسابقات بین المللی دهه فجر فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت مردم است

   احمدی: مسابقات بین المللی دهه فجر فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت مردم است

   عصر امروز نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان بعضی از فدراسیون های ورزشی در وزارت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این نشست عبدالحمید احمدی با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: فدراسیون هایی که میزبان مسابقات بین المللی به مناسبت دهه مبارکه فجر هستند لازم است کمیته ای ویژه برای این میزبانی ها تشکیل دهند و با تعامل با ادارات کل استان های میزبان به بهترین شکل ممکن این بازی ها را برگزار کنند.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در صدد هستیم با هماهنگی با معاونت توسعه منابع انسانی بودجه ای جداگانه برای فدراسیون های درگیر این رویداد در نظر بگیریم و آنها را در اولویت تخصیص قرار دهیم.
   احمدی در ادامه خواستار توجه ویژه فدراسیون ها به دو پیوست فرهنگی اجتماعی و رسانه ای شد و گفت: در تمام رویدادهای بین المللی این دو پیوست باید کامل رعایت شود. مخاطب اصلی ورزش مردم هستند و رویدادهای بین المللی فرصتی مناسب رای استفاده از این ظرفیت و مشارکت مردم است. زیبایی هر مسابقه ای به حضور پرشور تماشاگران است.
   وی افزود: فدراسیون هایی که در دهه فجر درگیر رویدادهای بین المللی هستند مسئولیتشان بسیار بیشتر است و باید با مدیریت مطلوب از هر گونه حواشی احتمالی در این مسابقات جلوگری کنند. گاه یک حاشیه کوچک برگزاری موفق کل رویداد را زیر سوال می برد.
   در این نشست همچنین جعفر سطوتی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان مطالبی را در خصوص پیوست فرهنگی مطرح کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,744
تعداد بازدید امروز : 404
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02