امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • باقرزاده: تعامل سازنده بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اتفاقات خوبی را برای ورزش کشور رقم خواهد زد/ صالحی امیری به مسائل روز اشراف کامل دارد

    باقرزاده: تعامل سازنده بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اتفاقات خوبی را برای ورزش کشور رقم خواهد زد/ صالحی امیری به مسائل روز اشراف کامل دارد

   نایب رییس کمیته ملی المپیک گفت: جنبه‌های اجتماعی و اخلاقی آقای صالحی امیری به قدری زیاد است که ایشان یکی از بهترین استادان دانشگاه محسوب می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری برنا، فضل‌الله باقرزاده، نایب رییس کمیته ملی المپیک، درخصوص برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک و انتخاب سیدرضا صالحی امیری به عنوان رییس جدید کمیته صحبت کرد.
   باقرزاده در خصوص این انتخاب و برگزاری مجمع اظهار داشت: خارج از چهره و عقبه سیاسی که آقای صالحی امیری دارد که توانمندی‌های خود را در این حوزه نشان داده، ایشان یک آدم دانشگاهی و فرهنگی است که به مسائل روز آشنایی کامل دارند. جنبه‌های اجتماعی و اخلاقی آقای صالحی امیری به قدری زیاد است که ایشان یکی از بهترین اساتید دانشگاه محسوب می‌شود.
   رییس فدراسیون شمشیربازی در ادامه افزود: در همان سه ماهی که صالحی امیری در پُست سرپرستی وزارت ورزش و جوانان حضور داشت، علاوه بر مدیریت عالی و اتفاقات خوب مالی که برای این وزارتخانه افتاد، جنبه‌های فرهنگی زیادی را نیز از ایشان دیدیم. کشور ایران یک کشور فرهنگی است که باید مسائل اخلاقی و اجتماعی در اولویت کارهای ما باشد. همچنین از آنجایی که ایشان در دولت حضور داشتند و به عنوان وزیر مشغول به خدمت بودند و رابطه خوبی با مسئولین دارند می‌توانند برای جامعه ورزش یک شرایط ایده‌آلی ایجاد کند.
   نایب رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان ساخت: تعامل خوب بین دکتر سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان و آقای صالحی امیری در راس کمیته ملی المپیک و وفاقی که ایجاد می‌شود باعث رشد و پیشرفت ورزش کشور خواهد بود و به زودی ثمرات مثبت آن در کشور دیده خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,486,348
تعداد بازدید امروز : 966
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04