امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • دیدار اعضاء مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان با معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد

   دیدار اعضاء مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان با معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد

   اعضاء مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان با معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد دیدار و بر همکاری و تعامل اداره کل آموزش و پرورش با سمن ها تاکید شد.

   اعضاء مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان یزد با علی سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد دیدار کردند.

   در ابتدای این نشست میثم وطنیه رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان به معرفی این مجمع ، نحوه شکل گیری و جایگاه آن پرداخت و در ادامه بر همکاری های بیشتر آموزش و پرورش با جوانان به سبب حیطه کاری وسیع و مشترکی که بین آموزش و پرورش و سمن های جوانان است ، تاکید کرد.

   اعضاء مجمع نیز هریک به ارائه گزارش از برخی فعالیت های مجمع و معرفی سمن های اداره ورزش و شرح مختصری از فعالیت های آنان پرداختند.

   در ادامه این نشست سرداری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد ضمن معرفی فعالیت های این واحد در اداره کل ، بیان ضرورت های کاری آن ، معرفی تشکل های دانش آموزی. و نیاز آموزش و پرورش به جوانان به خصوص معلمان جوان تاکید کردند که اگر در جامعه خواسته باشیم کاری انجام دهیم باید از طریق معلم باشد .

   وی در ادامه استقبال آموزش و پرورش از همکاری بیشتر تشکل های جدید در جهت کمک به معلمین ، مشاوره به آموزش و پرورش در جهت راه های برون رفت از مشکلات و انتظارات جامعه از آن با توجه به اینکه سمن ها در بین آحاد مردم فعالیت می کنند و جایگاه اجتماعی دارند ، ورود سمن ها از مسیرهای قانونی و یا ایجاد این مسیر های قانونی همچون حوزه علمیه جهت حضور سمن ها در مدارس از جمله راهکارهای تعامل هرچه بهتر سمن های جوانان با اداره کل آموزش و پرورش برشمرد.

   در پایان بر ادامه همکاری ها و همچنین تشکیل کارگروهی متشکل از آموزش و پرورش،فرهنگ و ارشاد،ورزش و جوانان ،سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ،صدا و سیما با منتخبین جوانان در جهت رفع مشکلات تشکل های مردم نهاد جوانان و حمایت از طرح ها و ایده های آنان تاکید شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,486,295
تعداد بازدید امروز : 913
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04