امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • تجلیل از اعضای شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان یزددر پی کسب جایگاه برتر کشور

   تجلیل از اعضای شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان یزددر پی کسب جایگاه برتر کشور

   اعضای شورای پژوهش این اداره کل به جهت کسب جایگاه استان برگزیده در فعالیت‌های علمی و پژوهشی برای سومین سال پیاپی مورد تجلیل قرار گرفتند.

   چهل و ششمین جلسه شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل و سیداحمد هاشمی و احمد طالبی معاونین این اداره کل، شهین اسلامی دبیر شورای پژوهش و صادقیان ، افشانی ، مظلومی و فلاح از دیگر اعضاء این شورا ، برگزار شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برای سومین سال پیاپی عنوان برتر کشور در حوزه پژوهش را کسب کرده که کسب این عنوان نشان از تلاش و همت اعضاء شورای پژوهش این اداره کل در برنامه ریزی و هدایت طرح های پژوهشی برای تحقق یافتن بوده است که جادارد از زحمات و تلاش های اعضاء تقدیر و تشکر نمایم.

   شریعتی افزود: با برگزاری مستمر نشست های شورای پژوهش همچون گذشته ، بتوانیم با علمی کردن ورزش مسیر توسعه و گسترش ورزش را هموار کنیم.

   لازم به ذکر است در این نشست پروپوزال های سال 96 در دو حوزه ورزش و جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان از اعضاء شورا تجلیل به عمل آمد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,486,330
تعداد بازدید امروز : 948
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04