امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397
   
  • داورزنی در نشست روسای فدراسیون های ورزشی مطرح کرد؛

   با برگزاری انتخابات به دنبال ثبات و آرامش در فدراسیون ها بودیم / اعزام های غیر رسمی در شورای برون مرزی مطرح نخواهد شد

   با برگزاری انتخابات به دنبال ثبات و آرامش در فدراسیون ها بودیم / اعزام های غیر رسمی در شورای برون مرزی مطرح نخواهد شد

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: سال پیش رو سال بسیار مهمی برای ورزش کشور است و امیدوارم با توجه به برگزاری انتخابات و ایجاد ثبات در فدراسیون ها،نتایج خوبی را بتوانیم بدست آوریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمدرضا داورزنی در نشست روسای فدراسیون های ورزشی که عصر امروز با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد ، اظهار داشت : در چهل روز گذشته پروسه سختی را پشت سر گذاشتیم و 14 فدراسیونی،که باید تعیین تکلیف می شدند ،انتخاباتشان را برگزار کردیم و ۶ رییس جدید به مجموعه اضافه شدند که برای آن ها آرزوی موفقیت می کنیم.
   وی ادامه داد: از تیر ماه 96 انتخابات ۱٨ فدراسیون برگزار شد و ۲ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و ورزش جانبازان و معلولین به ترتیب در ۱۴ و ۱۶ بهمن ماه برگزار می شود تا بتوانیم تمام و کمال به قانون عمل کرده باشیم و فدراسیونی با سرپرستی اداره نشود.
   داورزنی با بیان این مطلب که سال پیش رو سال بسیار مهمی برای ورزش کشور است ادامه داد: تلاش مان این بوده که با برگزاری انتخابات، فدراسیون ها ثبات داشته باشند و بتوانند اردوها، مسابقات و برنامه های خود را با آرامش و برنامه ریزی بهتر اجرا کنند تا شاهد نتایج خوبی در مسابقات آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ باشیم.
   وی همچنین انتخاب دکتر صالحی امیری به سمت رییس کمیته ملی المپیک را تبریک گفت و افزود: امیدوارم که حضور ایشان به تحقق اهداف ورزش کشور کمک کند و با تعامل خوبی که با وزارت ورزش و جوانان دارند به سینرژی مثبتی برسیم و بتوانیم در مسابقات مهم به ویژه آسیایی و المپیک به اهداف ورزش کشور جامه عمل بپوشانیم.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تکمیل کابینه فدراسیونها را مورد توجه قرار داد و گفت: فدراسینها باید هر چه زودتر با هماهنگی نسبت به تکمیل کابینه خود اقدام کنند تا برنامه هایشان به خوبی پیش رود.
   وی با تشکر از زحمات مصطفی میرسلیم، احمد ناطق نوری و محمود مشحون روسای سابق فدراسیونهای نجات غریق و غواصی، بوکس و بسکتبال که سالهای زیادی به این رشته ها خدمت کردند گفت: امیدوارم از تجربیات این عزیزان در کنار جوانتر ها همچنان استفاده کنیم.
   داورزنی، رییس شورای اعزام های برون مرزی، همچنین در بخشی دیگر از سخنانش بر مدیریت و نظارت روسای فدراسیون ها به اعزام های خارجی تاکید کرد و گفت: فدراسیون ها باید نسبت به اعزام های خارجی دقت داشته باشند و شورای برون مرزی وزارت اعزام های غیر رسمی را در دستور کار خود قرار نخواهد داد و مجوز به آنها تعلق نمی گیرد.
   وی افزود: چنانچه سبکی یا انجمنی بدون هماهنگی در مسابقات برون مرزی شرکت کند یا تعداد ورزشکار و مربیان و همراه بیش‌تر بر خلاف مصوبه شورای برون مرزی به رقابت‌های بین المللی اعزام کند از ادامه فعالیت آن انجمن یا سبک در رشته های رزمی در کشور جلوگیری خواهد شد.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: رییس فدراسیون در قبال تمامی مسائل مرتبط با حضور تیم های ورزشی مربوطه در برابر وزارت ورزش و مراجع نظارتی و قانونی پاسخگو خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,034,332
تعداد بازدید امروز : 16,674
تعداد بازدید دیروز : 22,622
آخرین به روزرسانی : 1397/11/30