امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • تندگویان

   خروج بازنشستگان از کابینه دولت را خواستاریم

   خروج بازنشستگان از کابینه دولت را خواستاریم

   خروج بازنشستگان از کابینه دولت به رشد کابینه کمک می‌کند و ازشما می‌خواهیم با انجام این کار حضور جوانان را در دولت تسهیل کنید.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد مهدی تندگویان؛ با تاکید بر خروج بازنشستگان از کابینه دولت گفت: تعهد می‌دهم به ازای هر بازنشسته پنج جوان با همان توانایی و قدرت بیشتر به شما معرفی کنم

   معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به برنامه های توسعه ای وزارت ورزش و‌جوانان در حوزه سازمان های مردم نهاد از تاسیس 2 هزار تشکل مردم نهاد در کشور خبر داد و توضیح داد که به همین میزان هم آماده ثبت و گرفتن مجوز هستند وانشالله تا پایان دولت 5 هزار تشکل مردم نهاد پا به عرصه حضور خواهد گذاشت.
   وی توضیح داد که این سازمانهای مردم نهاد در زمینه های مختلف فعالیت می‌کنند به طوریکه تمام برنامه های این همایش توسط خود جوانان و سازمان مردم نهاد استان برگزار و در حال انجام است.
   معاون وزیر ورزش و‌جوانان همچنین گزارشی از مجمع ملی جوانان در شهر شیراز ارائه کرد و خاطر نشان ساخت که درمجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوان شهر شیراز 260 جوان حضور داشتند که طی دو روز گذشته اساسنامه مجمع ملی را مطالعه و مورد بررسی قرار دادند و در نهایت و بدون هیچ حاشیه ای انرا به تصویب رساندند.
   او در ادامه درخواست خود را جهانگیری معاون اول رییس جمهوری مطرح کرد و گفت: پس از چند روز بررسی امروز از این اساسنامه روی نمایی می‌شود تا بعد در دولت بتوانیم ان را پرورش دهیم و رسمی ترین اساسنامه جوانان در کشور را به ثبت برسانیم.
   تندگویان با بیان این مطلب که جوانان یار دولت خواهند بود اظهار داشت :جوانان ما یاد گرفتند اگر حمایت جدی ازآنها انجام شود دولت یار خواهند بود و در عمل نیز ثابت کردند.
   وی در خصوص اثرات مثبت حضور جوانان در عرصه های مختلف بیان کرد: خوشبختانه چند سالی است در کشور مان مشکل ماه رمضان و هلال ماه را نداریم چون تشکل مردم نهاد ما این کارها را انجام می‌دهد.
   تندگویان افزود: تشکل های ما در زمینه های مختلف فعالیت های مهمی انجام میدهند که باعث تحول نوین در اقتصاد ایران شده است.
   معاون ساماندهی امور جوانان در پایان سخنانش تقارن تصویب اساسنامه با بهمن و دهه فجر را تبریک گفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,527,875
تعداد بازدید امروز : 3,696
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29