امروز : شنبه 05 خرداد 1397
   
  • به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت آیت الله حائری شیرازی

   برترین های رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور در رشته تپانچه معرفی شدند

   برترین های رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور در رشته تپانچه معرفی شدند

   با برگزاری رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور در رشته تپانچه تیم ها و نفرات برتر معرفی شدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، بیست و ششمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت آیت الله حائری شیرازی از امروز در حالی آغاز شد که پس از مرحله مقدماتی و اعلام نتایج تیمی در نهایت در رشته تپانچه آقایان، تیم های تهران با 1718 امتیاز در جایگاه اول، تیم فارس با 1707 امتیاز در جایگاه دوم و تیم البرز با 1707 امتیاز در جایگاه سوم ایستادند.
   در بخش تیمی تپانچه بانوان نیز، تیم تهران با 1703 امتیاز در مکان اول، تیم اصفهان با 1689 امتیاز در مکان دوم و تیم مرکزی با 1689 در مکان سوم قرار گرفتند.
   با برگزاری فینال رشته تپانچه آقایان، ابراهیم برخورداری از قزوین، محمد احمدی از تهران و جواد فروغی از ایلام به ترتیب به جایگاه اول تا سوم رضایت دادند.
   در فینال تپانچه بانوان نیز، آمیتیس جعفری و مریم خوانساریان هر دو از تهران و زینب طوماری از گیلان به ترتیب مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
   این رقابت ها امروز از طریق شبکه ورزش سیما و رادیو ورزش به صورت زنده به روی آنتن رفت ضمن اینکه فردا این مسابقات در رشته میکس تیمی تپانچه با برگزاری فینال به پایان خواهد رسید. این مسابقات روزهای 24 تا 26 بهمن ماه در رشته تفنگ بادی ادامه خواهد یافت.
   گفتنی است دکتر فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، دکتر علی دادگر رییس فدراسیون، فرهاد نیکوخصال نایب رییس، مهندس احمد ابوترابی و مهندس امیر منشوریان رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت دینگ، طاهره علی آبادی نایب رییس بانوان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون در مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی ورزشکاران حضور داشتند.
   بیست و ششمین دوره مسابقات سلاح های بادی قهرمانی کشور در رشته تپانچه از 12 تا 13 بهمن ماه با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,844,788
تعداد بازدید امروز : 18,582
تعداد بازدید دیروز : 19,009
آخرین به روزرسانی : 1397/03/05