امروز : پنجشنبه 27 تیر 1398
   
  • شعبانی بهار خبر داد:

   حضور همزمان ۵ معاون وزیر در همایش های پیاده روی سراسر کشور

   حضور همزمان ۵ معاون وزیر در همایش های پیاده روی سراسر کشور

   معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برنامه های ورزش همگانی امروز در دو بخش برگزار شد که ابتدا پیاده روی های همگانی با حضور 5 معاون وزیر در شهرستان های مختلف کشور برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی بهار گفت: برنامه های ورزش همگانی امروز در دو بخش برگزار شد که ابتدا پیاده روی های همگانی با حضور امیررضا خادم معاون حقوقی امور مجلس و استانها در مشهد، احمدی معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش در بجنورد، فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان در شهرستان دهدشت ، مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در شیراز و بنده در رشت برگزار شد.

   شعبانی بهار ادامه داد : این برای نخستین بار است که پیاده‌روی های خانوادگی به صورت همزمان با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان برگزار و از تلویزیون پخش شد.

   معاون توسعه ورزش همگانی در ادامه با اشاره به سایر برنامه‌های دهه مبارک فجر گفت: این همایش های پیاده روی تنها بخش کوچکی از برنامه‌های ما بود قریب به ۲۰۰ برنامه پیاده روی در سراسر کشور انجام شده است در عین حال المپیاد ورزش های همگانی در سراسر کشور در حال برگزاری است این المپیاد در ۱۰ رشته و با استقبال خوب در هشت بخش همگانی و دو بخش عمومی محلی برگزار می شود.

   شعبانی بهار با اشاره به برگزاری کوهنوردی های تخصصی که از دیروز در سراسر کشور آغاز شده است گفت: صد برنامه کوهنوردی طی دیروز و امروز در کشور با حضور کوهنوردان فدراسیون و هیئت های استانی با حضور علاقه مندان به این رشته در سراسر کشور برگزار شده است.

   شعبانی بهار گفت: با حضور مسئولین ورزش استانی برنامه بازیهای بومی محلی هم حدود ۳۰۰ برنامه در حال برگزاری است.

   معاون توسعه ورزش همگانی در پایان با اشاره به شرایط آب و هوای برخی استانها گفت: با توجه به شرایط آب و هوای برخی از استان‌ها که درطول دیروز و امروز نتوانستند برنامه های ورزش همگانی در دهه فجر را برگزار کنند هفته آینده ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در این استانها اجرای می‌شود.

   وی در پایان گفت: با توجه به شور و نشاطی که اکنون با حمایت های دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای ورزش همگانی جاری شده است امیدواریم بتوانیم این برنامه ها را بهتر از پیش برگزار کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,652,496
تعداد بازدید امروز : 1,357
تعداد بازدید دیروز : 26,866
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26